AKAI PROFESSIONAL: Integracja z portalem Splice

AKAI PROFESSIONAL prezentuje integrację z portalem Splice w Force, MPC Live & MPC X

Samodzielne urządzenia do produkcji muzyki/DJ performance oferują użytkownikom natychmiastowy dostęp przez wi-fi do ich biblioteki Splice bezpośrednio z urządzenia.

Odkryj niekończący się świat najlepszego materiału dźwiękowego na żądanie dzięki integracji Splice w Force, MPC Live i MPC X. Ta kluczowa aktualizacja oferuje muzykom, wykonawcom, producentom i DJ-om natychmiastowy dostęp przez wi-fi do ich bazy Splice prosto z interfejsu użytkownika. Idealne rozwiązanie do szybkiego przesłuchiwania brzmień w czasie produkcji na Force oraz MPC.

Splice Sounds oferuje artystom miliony prostych do pobrania dźwięków – od bezpośrednich klaśnięć i kruszących ściany brzmień 808 do dźwięku lądującego 747 i 20-calowego rzadkiego, cienkiego crasha Zildjiana… oraz wszystko pomiędzy. Możliwości nakładania warstw, filtrowania, przesterowania oraz nakładania efektów są praktycznie nieskończone. Miliony muzyków – od tych, którzy produkują hity z Top40 po domowych producentów – trafiają do Splice, aby zacząć lub rozwijać swoje pomysły.

Aby uczcić integrację Splice w autonomicznej serii Akai Professional, Splice Sounds oferuje wszystkim użytkownikom Force, MPC Live i MPC X bezpłatny 3-miesięczny abonament na Splice z dostępem do milionów darmowych próbek, pętli i presetów.

Integracja Splice jest częścią aktualizacji 3.0.2 dla Force, i aktualizacji 2.5 dla MPC Live/X; obie aktualizacje są już dostępne.