O firmie

Music Center nie jest sklepem muzycznym takim jak wszystkie inne. Ekipa firmy składa się z ludzi, którzy kochają muzykę nie tylko na płaszczyźnie słuchania, lecz także organizowania koncertów i handlu. Korzystając z usług firmy można być spokojnym, ponieważ bez względu na to czy robimy zakupy, oddajemy sprzęt do serwisu czy po prostu chcemy zapytać o cokolwiek, zawsze będziemy mieć pewność tego, że osoba z obsługi sklepu będzie nie tylko rzetelna, ale także podejdzie do nas jak do człowieka kochającego muzykę a nie jak do kolejnego zwyczajnego klienta. Ekipa Music Center posiada długie i bogate doświadczenie na szeroko pojętym rozumianym rynku muzycznym, co w połączeniu z pasją do muzyki zaowocowało sklepem stacjonarnym w centrum w Łodzi przy ulicy Sienkiewicza 59 oraz sklepem internetowym.

Music Center to idealne miejsce dla każdego miłośnika muzyki. W ofercie sklepu znajdą Państwo sprzęty takie jak między innymi stage piana, pianina cyfrowe, syntezatory, keyboardy, organy i wiele innych instrumentów klawiszowych, a także sprzęt odpowiedzialny za nagłośnienie, nagrywanie, odtwarzanie czy sprzęt klubowy. Music Center posiada tylko sprzęt wysokiej jakości renomowanych producentów takich jak Hammond, Kurzweil, Kawai, Moog, Korg, Nord i wiele innych, a każdy egzemplarz posiada gwarancję i oryginalne opakowanie.

Miłość do muzyki nie oznacza jedynie grania jej, lecz także rejestracji, dlatego sklep Music Center jest bardzo dobrym wyborem bez względu na to czy urządzamy profesjonalne studio nagrań czy też własne, domowe studio do osobistej rejestracji muzyki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ w asortymencie jest bardzo dużo sprzętu w przystępnych cenach. Również audiofile polubią ten sklep, a to za sprawą wysokiej jakości sprzętu do odtwarzania muzyki takich jak głośniki, kolumny, słuchawki czy gramofony, które dzięki powracającej modzie na płyty winylowe przeżywają w ostatnim czasie prawdziwy renesans.

Każdy muzyk pragnie grać na instrumentach wysokiej jakości, nagrywać swoją muzykę, zaistnieć ze swoją twórczością, jednak aby tego dokonać, należy posiadać odpowiednie instrumenty i wiedzę, która pozwoli nam się rozwijać. Niestety początkujący muzyk może łatwo zrazić się, ponieważ najlepszym źródłem do uzyskania informacji na temat danego egzemplarza instrumentu jest sprzedawca, a ten czasem może nie odpisywać na pytania lub najzwyczajniej w świecie być niemiły, a to może zniechęcić klienta do zakupu, nawet jeśli sklep posiada bardzo dobry asortyment.

W Music Center spotkają się Państwo nie tylko z towarem najwyższej jakości, ale także z miłą i bardzo pomocną obsługą, która rozumie wymagania i potrzeby kupującego. Wysokie standardy dotyczą wszystkiego co jest związane ze sklepem, tyczy się to także bardzo szybkiej wysyłki. Warto wspomnieć, że każdy towar który kosztuje minimum 399 złotych, posiada darmową przesyłkę i nie ma znaczenia to, czy jest to sprzęt mieszczący się w kieszeni czy duże i ciężkie pianino, a jeżeli zakup z jakiegokolwiek powodu nie będzie spełniał Państwa oczekiwań to można skorzystać z czternastodniowej gwarancji zwrotu. Music Center dokłada największych starań aby każdy sprzęt znajdujący się w ofercie sklepu był dokładnie opisany, tak aby kupujący miał pełen wgląd do informacji dotyczących wybranego przez niego towaru. Wysoka jakość nie musi oznaczać wysokich kosztów, ponieważ każdy, nawet najtańszy sprzęt z asortymentu sklepu pochodzi prosto od producenta, a w razie skorzystania w gwarancji spora część produktów jest serwisowana bezpośrednio w autoryzowanych punktach serwisowych producenta.

Dobre zakupy to bezpieczne zakupy, a Music Center dba nie tylko o to aby instrumenty i reszta sprzętu zostały szybko i bezpiecznie wysłane, lecz także o to aby dane osobowe klienta nie zostały wykorzystane w jakikolwiek sposób, którego nie życzyłby sobie klient. Firma cieszy się zaufaniem bardzo szerokiego grona kupujących, więc korzystając z usług sklepu Music Center mogą być Państwo pewni, że współpraca pomiędzy obiema stronami będzie przebiegać bez problemów, a klient po każdych zakupach będzie usatysfakcjonowany.