4. GENERACJA SCARLETT

Focusrite Scarlett 4th Gen

Oryginał. Zremasterowany.

Niesamowite przedwzmacniacze. Kolosalny zakres dynamiki. Przeprojektowany tryb Air dla dużego dźwięku studyjnego. Funkcja Auto Gain i Clip Safe. Całe potrzebne oprogramowanie.

ZDALNIE STEROWANE PRZEDWZMACNIACZE 4. GENERACJI

Gotowe na najdelikatniejszy wokal lub najgłośniejszy wzmacniacz, 2i2 i 4i4 są wyposażone w bardzo szczegółowy, ultra-niskoszumowy przedwzmacniacz 4. generacji, z ogromnym zakresem wzmocnienia 69 dB, aby uchwycić każdą część występu.

STUDYJNEJ JAKOŚCI WEJŚCIA HI-Z I LINIOWE

Użyj wejść instrumentalnych Hi-Z, takich jak we wzmacniaczu, aby gitary brzmiały świetnie w Di’s i symulatorach wzmacniaczy. Wejścia liniowe o bardzo wysokiej jakości pozwalają uchwycić cały charakter syntezatorów i klawiszy.

FLAGOWE KONWERTERY

Po naciśnięciu czerwonego przycisku nagrywasz za pomocą profesjonalnych, 192 kHz, 24-bitowych konwerterów bezpośrednio z flagowych interfejsów Focusrite RedNet – takich, jakie można znaleźć w niezliczonych studiach high-end na całym świecie. Twórz swoje utwory warstwa po warstwie i nigdy nie martw się o szumy. Wyciśnij każdą kroplę szczegółów ze swoich nagrań bez poświęcania jakości dźwięku.

FUNKCJA AUTO GAIN

Wystarczy nacisnąć przycisk i grać przez dziesięć sekund, a 2i2 i 4i4 ustawią idealny poziom dla wszystkiego, co nagrywasz. Idź tam, gdzie prowadzi Cię muzyka. Scarlett wybiera idealne ustawienie wzmocnienia, aby w pełni wykorzystać swój ogromny zakres dynamiki, zapewniając jednocześnie mnóstwo headroomu.

FUNKCJA CLIP SAFE

Podłącz się do 2i2 lub 4i4, a podczas odtwarzania Clip Safe będzie sprawdzał poziomy do 96 000 razy na sekundę – więcej niż najbardziej uważny inżynier studyjny. Clip Safe automatycznie dostosuje wzmocnienie, jeśli istnieje ryzyko przesterowania, chroniąc dźwięk przed zniekształceniem. Bez kompresji. Bez ograniczania. Brak wpływu na dźwięk. Zatrać się w muzyce, nie tracąc żadnych ujęć.

30 lat dźwięku studyjnego w dwóch wspaniałych trybach.

TRYB AIR – PRESENCE

Dźwięk kultowej konsoli studyjnej. Tryb Presence wzmacnia wysokie tony sygnału, przenosząc dźwięk na przód miksu. Twórz intymne nagrania wokalne, uchwyć każdy szczegół gitar akustycznych i usłysz, jak mienią się transjenty perkusyjne.

TRYB AIR – HARMONIC DRIVE

Wyróżnij swój główny wokal i ścieżki instrumentów. Tryb Harmonic Drive wzmacnia średnie harmoniczne w dźwięku, sprawiając, że jego unikalny charakter przebija się przez miks. Wypróbuj go na gitarach, wokalach lub czymkolwiek innym, co potrzebuje nieco więcej mocy. Ale uważaj, już nigdy nie będziesz chciał nagrywać bez tego trybu.

KOLOSALNY ZAKRES DYNAMIKI 120 DB

Zakres dynamiki to różnica między najgłośniejszymi i najcichszymi dźwiękami, jakie można nagrać lub odtworzyć. Zapewnia wszystkie drobne szczegóły, które ożywiają dźwięk. Dynamika Scarlett na poziomie 120 dB jest tak wysoka, że przypomina różnicę między silnikiem odrzutowym a szeptem. Uzyskaj wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, bez poświęcania headroomu.

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANY WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY

Całkowicie nowy wzmacniacz słuchawkowy zapewnia najlepsze odtwarzanie, jakie kiedykolwiek słyszałeś z interfejsu Scarlett, napędzając słuchawki o wysokiej impedancji głośniej i wyraźniej niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy Scarlett ma teraz niezależne sterowanie słuchawkami i monitorami.

LOOPBACK

Potrzebujesz sampli? Pobierz własne za pomocą Loopback. Każdy Scarlett 4. generacji ułatwia pobieranie dźwięku stereo z aplikacji muzycznych.

CAŁE OPROGRAMOWANIE POTRZEBNE DO NAGRYWANIA HITÓW

Po rozpoczęciu pracy z dołączonym oprogramowaniem do nagrywania Pro Tools Artist lub Ableton Live Lite, pakiet Hitmaker Expansion zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać swoim utworom duże studyjne brzmienie.

FOCUSRITE CONTROL 2

Focusrite Control 2 to potężna aplikacja dla Scarlett, która sprawia, że konfiguracja sesji jest bezbolesna, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co ważne – rejestrowaniu wspaniałych występów. Dostępna dla komputerów PC i Mac.

ŁATWY START

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji? Po prostu powiedz narzędziu Easy Start, co chcesz zrobić, a ono przeprowadzi Cię przez wszystkie niezbędne czynności związane z oprogramowaniem i konfiguracją, wraz ze wskazówkami dotyczącymi nagrywania i innymi przydatnymi treściami.