Antelope Audio ALL-IN-ONE PRODUCTION SUITE

All-In-One Production Suite jest przemyślanym i szybkim sposobem na zrobienie dużego kroku w kierunku pro audio i zwiększenia swojej kreatywności, bez rozbijania banku. Stworzony w celu połączenia unikalnych funkcji naszych interfejsów Synergy Core, All-In-One Production Suite pomoże Ci produkować nagrania w jakości profesjonalnych albumów w domu, w studio lub w podróży.

OTRZYMAJ BITWIG STUDIO DAW I MIKROFON MODELUJĄCY EDGE SOLO ZA DARMO PRZY ZAKUPIE INTERFEJSU SYNERGY CORE

OFERTA WAŻNA OD 1 CZERWCA DO 31 LIPCA 2020 

BITWIG STUDIO DAW – PEŁNA WERSJA

Cross-platformowy DAW jest dla każdego, kto odważy się być kreatywnym i ma talent do eksperymentowania. Bitwig Studio jest innowacyjnym oprogramowaniem do produkcji i odtwarzania muzyki, które przenosi Twoje muzyczne pomysły przez każdy etap produkcji.

Wypróbuj pełną wersję demo Bitwig Studio we własnym zakresie! Nie trzeba się rejestrować ani podawać danych karty.

Jakie kreatywne narzędzia oprogramowania otrzymujesz z All-In-One Production Suite?

  • Ponad 3000 brzmień i fabrycznych presetów
  • 38 efektów audio DAW
  • 8 urządzeń sprzętowych
  • 14 efektów notatki
  • 17 kontenerów i routerów
  • 12 instrumentów
  • 33 modulatory
  • 36 / 50 efektów Synergy Core działających w czasie rzeczywistym
  • 18 emulacji programowych vintage’owych mikrofonów

SEN SYNTEZATOROWEGO GEEKA – THE GRID + DC-COUPLED I/O

EDGE SOLO – JEDEN MIKROFON DLA CAŁEGO STUDIA

Ten jednokapsułkowy mikrofon pojemnościowy z dużą membraną zapewnia nie tylko doskonały dźwięk, ale także kreatywne narzędzia do całego procesu produkcji. Nagrywaj wokale wybierając swoją ulubioną emulację klasycznego mikrofonu i rozpocznij monitorowanie w czasie rzeczywistym. Jeśli chcesz pozostać elastyczny, zarejestruj czysty dźwięk i zaprezentuj wykonawcy możliwości modelowania później, w fazie miksowania.

JAK TO DZIAŁA

1. Kup interfejs audio Synergy Core.

2. Mikrofon Edge Solo zostanie dostarczone przez Antelope Audio, bezpłatnie około 30 dni po aktywacji zakupionego interfejsu
3. Pakiet FX zostanie automatycznie dodany do Twojego konta użytkownika i będzie dostępny do użytku w Panelu sterowania.
4. Po aktywacji interfejsu użytkownik otrzyma wiadomość e-mail z numerem seryjnym pełnej wersji Bitwig Studio*. Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej Bitwig, będziesz mógł pobrać oprogramowanie i aktywować Bitwig Studio.

* Licencja Bitwig Studio obejmuje 12 miesięcy bezpłatnych aktualizacji. Jest ona częścią pakietu produkcyjnego All-In-One Production Suite i jako taka nie może być odsprzedawana jako samodzielna jednostka.