Dlaczego warto upgrade’ować pakiet RX Post Production Suite 7?

Pakiet RX Post Production Suite 7 zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do poprawy i naprawy zaszumionych nagrań, edycji dialogów i miksowania dźwięku. Podnieś poziom swoich produkcji dzięki przełomowym rozwiązaniom programowym, które pozwalają zaoszczędzić czas i usprawnić pracę w zakresie postprodukcji, a także przesłać ostateczne rezultaty w odpowiedniej specyfikacji.

Jeśli jesteś posiadaczem poprzedniej edycji RX Post Production Suite, nie chcesz przegapić wersji 7. Siódma edycja zawiera nowy pakiet RX 10 do czyszczenia dźwięku, Dialogue Match, Insight 2 metering, Neutron 4, Nectar 3 Plus (z Melodyne 5 essential), upgrade’owane Symphony 3D i Stratus 3D by Exponential Audio, Relay i Tonal Balance Control 2. Dowiedz się więcej o każdym z produktów poniżej.

Upgrade’uj RX Post Production Suite 6 i uzyskaj…

RX 10, inteligentne rozwiązanie dla czystego dźwięku

Zbudowany na podstawie dekad badań iZotope, RX 10 jest najbardziej intuicyjną i inteligentną wersją, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Od analizowania problemów z przechwytywaniem i produkcją dźwięku po dostarczanie rozwiązań w zakresie przetwarzania, RX przyspiesza proces edycji, ratuje słabe ujęcia audio, które kiedyś były nie do naprawienia, i zapewnia niezmiennie czystą jakość dźwięku.

Nowe funkcje to między innymi:

 • Nawigacja po nagraniach z dialogami z nową funkcją Nawigacji Tekstowej, która generuje i wyświetla transkrypcje mowy
 • Ponownie zsyntetyzuj brakujące częstotliwości w nagraniach o ograniczonej szerokości pasma dzięki ulepszonej funkcji Spectral Recovery.
 • Oszczędzaj czas przy usuwaniu niepożądanych szumów dzięki nowemu trybowi Dynamic Adaptive w RX De-hum.
 • Znajdź i napraw problemy audio szybko z nową i intuicyjną wtyczką Repair Assistant
 • Obsługa wielokanałowa aż do Dolby Atmos 7.1.2 i natywne działanie na silicon Apple M1

Dialogue Match – dopasowanie profili dźwiękowych dla dialogów i ADR

Łącząc sztuczną inteligencję od iZotope z przełomową technologią pogłosową od Exponential Audio, Dialogue Match dla Pro Tools analizuje twój dźwięk, aby wyodrębnić profil dźwiękowy, który możesz zastosować do innych ścieżek. Teraz, żmudny proces dopasowania dialogu produkcyjnego do ADR jest skrócony z godzin do sekund.

W Dialogue Match, możesz zastosować wyuczony profil do każdej innej ścieżki dialogowej, aby szybko i łatwo uzyskać spójność środowiskową dla każdej sceny.

Symphony 3D – bujny pogłos przestrzenny

Teraz działający natywnie na silicon Apple i posiadający odświeżony wygląd – bujny, barwny silnik pogłosowy otrzymuje 24-kanałowy upgrade w Symphony 3D, przynosząc bogate efekty modulacji i dynamiki do każdej muzyki przestrzennej lub postprodukcji.

Stratus 3D – tworzenie immersyjnego środowiska dźwiękowego

Dzięki obsłudze do 24 kanałów, ponad 1700 presetów dźwięku przestrzennego i inteligentnej kontroli wielokanałowego pogłosu, użyj Stratus 3D, aby uzyskać odpowiednią ilość głębi i wymiaru w każdej pracy postprodukcyjnej.

Dodatkowe narzędzia zawarte w pakiecie RX Post Production Suite 7

 • Insight 2 do inteligentnego pomiaru w postprodukcji
 • Neutron 4 do nowoczesnych miksów
 • Nectar 3 Plus do wyrafinowanych miksów wokalnych
 • Melodyne 5 niezbędny do chirurgicznej korekcji wysokości dźwięku
 • Relay, aby twoje wtyczki mogły ze sobą rozmawiać
 • Tonal Balance Control 2 do uzyskania zrównoważonego miksu

Rozpocznij oczyszczanie dźwięku dzięki pakietowi RX Post Production Suite 7.

Teraz, gdy znasz już wszystkie inteligentne funkcje, które mogą ułatwić i przyspieszyć proces czyszczenia dźwięku, czas zacząć używać Post Production Suite 7 podczas następnej sesji.

RX Post Production Suite 7 zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do poprawy i naprawy zaszumionych nagrań, edycji dialogów i miksowania dźwięku.