Genelec – 5 lat gwarancji

Wydłuż swoją gwarancję na produkty Genelec do 5 lat!

Produkty Genelec słyną z niezawodności i niezwykle długiej żywotności. Od dziesięcioleci firma Genelec tworzy trwałe rozwiązania dla profesjonalistów z branży audio, począwszy od pierwszego monitora studyjnego S30 stworzonego w 1978 roku. I chociaż od tego czasu poszerzono horyzonty o domowe głośniki odsłuchowe i instalacyjne AV wraz z profesjonalnymi monitorami, zawsze firma Genelec dążyła do tego, aby ich rozwiązania były trwałe.

Dziś firma Genelec nadal otrzymuje zapytania o naprawy i części zamienne do produktów wyprodukowanych we wczesnych latach 80-tych – i jest w stanie obsłużyć większość z nich. Posiada znaczne zapasy części zamiennych do wszystkich modeli wyprodukowanych w długiej historii firmy. Dostępność części zamiennych jest gwarantowana przez wiele lat (minimum 5 lat) po zaprzestaniu produkcji. We wszystkich przypadkach firma Genelec zapowiedziała, że będzie świadczyć usługi tak długo, jak długo będąy w stanie pozyskać odpowiednie części zamienne.

Warunki gwarancji

Wszystkie produkty Genelec są objęte co najmniej 2-letnią gwarancją (od daty zakupu) na wady produkcyjne lub usterki, które mogą mieć wpływ na działanie produktu. W tym czasie firma Genelec i jej dystrybutorzy pokrywają koszty robocizny serwisu gwarancyjnego i części zamiennych.

W ramach programu zrównoważonego rozwoju, Genelec oprócz standardowej 2-letniej gwarancji, zapewnia wydłużony okres gwarancji na części i robociznę wynoszący 3 lata. Ta rozszerzona 5-letnia gwarancja ma zastosowanie do wszystkich zarejestrowanych produktów, dla których dowód zakupu jest obowiązkowy.

Aby zakwalifikować się do rozszerzonej 5-letniej gwarancji, zarejestruj swój produkt Genelec za pomocą poniższego przycisku.