IK Multimedia iRig Keys I/O

IK Multimedia iRig Keys I/O 25/49.

Klawiatury sterujące z interfejsem audio i oprogramowaniem.

Uniwersalna stacja produkcyjna, która działa wszędzie tam, gdzie chcesz.

Całkowity system produkcji muzyki w sterowniku

Seria iRig® Keys I/O rozwija koncepcję tradycyjnych sterowników jako jedynych dostępnych na rynku, które integrują 25 lub 49 pełnowymiarowych klawiszy wraz z profesjonalnym interfejsem audio z 24-bitowym dźwiękiem o częstotliwości próbkowania do 96 kHz, zbalansowanymi wyjściami stereofonicznymi i słuchawkowymi oraz gniazdem wejściowym combo do wejścia liniowego, instrumentalnego lub mikrofonowego (z zasilaniem Phantom Power).

Wraz z interfejsem audio, iRig Keys I/O zawiera również wszystkie elementy sterujące, których można oczekiwać od kontrolera klasy premium, w tym wielobarwne pady i programowalne suwaki dotykowe, przyciski i pokrętła zapewniające wyjątkową wyrazistość i szybką, komfortową pracę.

Zarówno iRig Keys I/O 25, jak i 49 to również najmniejsze klawiatury pełnowymiarowe na rynku, co czyni je najlepszym rozwiązaniem do pracy w małych przestrzeniach i idealnym, jeśli chodzi o kontroler dla podróżujących muzyków, oprócz tego, że są to jedyne prawdziwie mobilne urządzenia, które mogą pracować również na bateriach AA.

Certyfikowane kontrolery Apple MFi („Made for iPod, iPhone, iPad”) iRig Keys I/O mają gwarancję, że dzięki wbudowanemu interfejsowi audio wszystkie urządzenia z systemem iOS, w tym najnowszej generacji iPhone 7, które nie mają wyjścia audio, będą działały prawidłowo. Dołączony kabel umożliwia proste podłączanie i odtwarzanie za pomocą urządzeń Apple z systemem iOS, a kabel USB łączy komputery Mac i PC.

Dodatkowo dołączone oprogramowanie i aplikacje o wartości ponad 550€ (25) i 750€ (49) zawierają niezrównany wybór wszystkiego, co jest potrzebne do wykonania kompletnych, gotowych produkcji takich jak pełna stacja robocza SampleTank 3 , zestaw brzmień orkiestrowych Miroslav Philharmonik 2 CE oraz syntezator vintage Syntronik Pro-V.

Jedyny kontroler z interfejsem audio

Profesjonalny, 24-bitowy i 96 kHz interfejs audio wbudowany w iRig Keys I/O oferuje wiele korzyści w porównaniu do zwykłych sterowników dla współczesnych muzyków. System staje się samoistny, zajmując minimalne miejsce w każdej sytuacji, czy to na małym biurku studyjnym, czy też podczas grania na żywo i podróży. Ustawienia są również ograniczone do minimum i są tak szybkie i łatwe, jak tylko podłączanie i odtwarzanie. Środowisko pracy staje się czyste i uporządkowane, bez dodatkowych kabli.

W studiu nagraniowym wszystko można podłączyć bezpośrednio do klawiatury, zapewniając najlepszą możliwą jakość dzięki przedwzmacniaczowi klasy A dla dynamicznych i pojemnościowych mikrofonów (w tym wymagających mocy 48V Phantom, który pracuje również przy zasilaniu bateryjnym) do linii instrumentów, a nawet gitar Hi-Z i basów. Wbudowane wyjście słuchawkowe umożliwia wygodne, ciche odtwarzanie podczas nauki lub ćwiczeń.

Wszystko to sprawia, że kontrolery I/O iRig Keys są idealnym, kreatywnym centrum studio lub na żywo, w każdej sytuacji, zapewniając wygodne rozwiązanie jeszcze bardziej przystępne cenowo niż zakup kontrolera i interfejsu audio oddzielnie, co jest po prostu bezkonkurencyjne na dzisiejszym rynku.

Przejmij kontrolę za pomocą przycisków dotykowych

Pomimo ultra kompaktowego rozmiaru iRIg Keys I/O zawierają wszystkie elementy sterowania dotykowego, których można oczekiwać od pełnowartościowego sterownika i innych elementów. Począwszy od szybkiej akcji klawiatury ,która pojawia się we wszystkich poprzednich klawiaturach IK i sprawia radość z grania. Oba modele posiadają jeden pokrętło wyboru głośności/przycisku danych, 4 dotykowe pokrętła sterujące na 2 bankach (działające łącznie jako 8 elementów sterujących) oraz 8 wielokolorowych, czułych na prędkość padów. Ponadto dostępne są 2 w pełni programowalne paski sterowania dotykowego, które domyślnie działają jako Pitch i Mod, co pozwala na uzyskanie znakomitych efektów w każdym gatunku.

Kompletna sekcja dotykowa przycisków sterujących i transportu dopełnia dostępne elementy sterujące. Wszystkie gałki, suwaki i przyciski są czułe na dotyk i umożliwiają bardzo szybkie i płynne działanie.

Doskonały dla urządzeń mobilnych i pracy z komputerem

I/O iRig Keys I/O są uniwersalne we wszystkich typach urządzeń – mobilnych, przenośnych, laptopów lub zwykłych komputerów stacjonarnych. Dzięki dołączonym połączeniu Lighting oraz certyfikowanej kompatybilności MFi są idealne dla iPhone’ a i iPada. Dodatkowo, oferują one funkcje bardziej przyjazne dla systemu iOS, których nie można znaleźć w żadnym innym kontrolerze, jak np. dołączona podstawka urządzenia mobilnego i możliwość utrzymania urządzenia naładowanego podczas długiej sesji odtwarzania przy użyciu opcjonalnego zasilacza oraz oczywiście dołączony interfejs audio, który sprawia, że są one doskonałe w użyciu z najnowszą generacją iPhone’ a 7, który nie posiada wyjścia audio mini jack.

Fakt, że są one również jedynymi kontrolerami pracującymi na bateriach AA sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla przenośnych mini laptopów, gdzie port USB nie jest w stanie dostarczyć wystarczającej ilości prądu do zasilania klawiatury. Muzycy pracujący na wielu urządzeniach znajdą również iRig Keys I/O, najwygodniejsze rozwiązanie umożliwiające połączenie pracy na wielu platformach za pomocą tego samego kontrolera.

Oszczędność miejsca

Dzięki wielkości, która jest o ponad 30% mniejsza (dla 25 klawiszy) do prawie 50% mniejsza (dla 49 klawiszy) od najmniejszego konkurenta, iRig Keys I/O są obecnie najbardziej kompaktowymi kontrolerami pełnowymiarowymi na rynku (plus dołączony interfejs audio zajmuje jeszcze mniej miejsca). Jest to duża zaleta, jeśli chodzi o pracę w małych salach studyjnych lub w zwykłym studio, gdzie ilość miejsca dostępna dla kontrolera klawiatury jest minimalna.

Pełne profesjonalne oprogramowanie gotowe do pracy

iRig Keys I/O iRig Keys posiada największy wybór oprogramowania i aplikacji spośród wszystkich porównywalnych sterowników. Podczas gdy wersje oprogramowania w wersji zredukowanej lub lekkiej są zazwyczaj dołączone do innych sterowników, iRig Keys I/O zawiera oszałamiającą ilość i wartość pełnego oprogramowania. Począwszy od pełnej wersji stacji roboczej SampleTank 3, T-RackS 4 Deluxe , Syntronik Pro-V- syntezator vintage i Miroslav Philharmonik 2 CE* dla komputerów Mac/PC, iRig Keys IO posiada 13 pełnych wtyczek (3 instrumenty i 10 procesorów dynamicznych i EQ), ponad 5 000 dźwięków i 43 GB próbek, czyli około dziesięciokrotnie więcej niż najbliższy konkurent.Wystarczy dodać swój ulubiony DAW lub potężne darmowe narzędzie do tworzenia kompozycji, takie jak GarageBand, i wykonać całość kompozycji w każdym stylu muzycznym (akustycznym, elektrycznym, elektronicznym) i każdym gatunku.

Miroslav Philharmonik2 CE dla komputerów Mac/PC i kolekcja mobilnych wersji Miroslava Philharmonik dla systemu iOS dostępna jest tylko w wersji iRig Keys I/O 49.

Gotowość do pracy z DAW po wyjęciu z pudełka

Współpracuje z popularnym oprogramowaniem Digital Audio Workstation (DAW), takim jak Ableton Live, Studio One, GarageBand i Logic. iRig Keys I/O jest rozwiązaniem produkcyjnym typu „plug-and-play”, które łatwo ustawia konfigurację wielu urządzeń, upraszczając konfigurację i pozwalając na większą koncentrację na kreatywności.

Cechy:

 • Uniwersalny, w pełni przenośny, ultra kompaktowy kontroler MIDI z 24-bitowym/96kHz interfejsem wejściowym/wyjściowym dla urządzeń iPhone, iPad, Mac i PC.
 • Dostępny w 49 lub 25 wersjach klawiszy z pełnowymiarowymi klawiszami
 • Ultralekki i elegancki design
 • Łatwe do transportu
 • Certyfikat MFi firmy Apple („Made for iPhone and iPad”) zawiera kabel zasilający.
 • Zawiera podpórkę dla urządzeń przenośnych
 • Kompleksowe sterowanie: 2 suwaki do regulacji nachylenia i modulacji (programowalne przez użytkownika), sterowanie oktawą, sterowanie zmianą programu i transportem, 5 programowalnych pokręteł dotykowych, 8 wielobarwnych, wielobarwnych padów rozdzielczych o różnej prędkości
 • Gniazdo wejściowe Neutrik® do podłączenia linii, instrumentów lub mikrofonów.
 • 48V przycisk zasilania fantomowego
 • Zrównoważone wyjścia stereofoniczne i słuchawkowe
 • Zasilane przez USB, 4 baterie AA lub opcjonalny zewnętrzny zasilacz (ładuje urządzenie z systemem iOS)
 • Najbardziej wszechstronna na rynku kolekcja narzędzi programowych i procesorów pro studio: wartość ponad $/€ 550 (model 25 klawiszy) i $/€ 750 (model 49 klawiszy) dla oprogramowania i aplikacji

SPRAWDŹ!