Prezentacja nowości od NI

Native Instruments, Mega Music i Music Center zapraszają na premierowe pokazy i prezentacje nowości: MASCHINE MK3 i KOMPLETE KONTROL-S MK2. Spotkanie poprowadzi Maciej Polański.

 

MASCHINE MK3 / KOMPLETE KONTROL-S MK2 TOUR

Nowe kontrolery firmy Native Instruments, czyli Maschine MK3 i klawiatury Komplete Kontrol S MK2, właśnie trafiły do sprzedaży! Z tej okazji zapraszamy na specjalną prezentację, w trakcie której będziecie mieć okazję zapoznać się bliżej ze wspomnianymi produktami.

Spotkanie odbędzie się już 19 października w sklepie Music Center w Łodzi o godzinie 17:00.

Prezentację poprowadzi Maciej Polański, twórca serwisu Musoneo.pl znany również m.in. z magazynu Estrada i Studio, autor wielu poradników dotyczących obsługi kontrolerów i oprogramowania z serii Maschine. Po zakończeniu oficjalnej prezentacji odwiedzający będą mieli możliwość zadawania pytań oraz samodzielnego przetestowania sprzętu.

MASCHINE

Teraz z dwoma kolorowymi ekranami o wysokiej rozdzielczości; większymi, bardziej czułymi padami i profesjonalnym interfejsem audio 96 kHz / 24-bit. Ten nowo zoptymalizowany klasyk jest doskonałym, intuicyjnym i praktycznym urządzeniem w studiu lub w podróży.

KOMPLETE KONTROL S49 i S61

Ulepszony layout, kolorowe ekrany wysokiej rozdzielczości i udoskonalona kontrola DAW sprawiają, że w KOMPLETE KONTROL cały proces twórczy znajduje się w zasięgu ręki: znajdź i podejrzyj brzmienia wszystkich Twoich instrumentów, komponuj, miksuj projekty i wiele więcej – wszystko z poziomu urządzenia.

JUŻ DOSTĘPNE!!