Nowość! Native Instruments Komplete 13

WIODĄCY NA ŚWIECIE PAKIET DO PRODUKCJI AUDIO

Flagowe syntezatory, wciągające platformy, unikalne instrumenty samplowane i dźwięki do użycia w każdym gatunku i rodzaju produkcji. KOMPLETE 13 zawiera najlepsze, co Native Instruments ma do zaoferowania w zestawie narzędzi produkcyjnych, który zawiera zupełnie nowe GUITAR RIG 6 PRO, SUPER 8, NOIRE i wiele innych.

36.000+ BRZMIEŃ

Zrób trochę hałasu za pomocą MASSIVE X, KONTAKT, REAKTOR i GUITAR RIG 6 PRO. Plus BATTERY 4, cała seria Play, efekty, rozszerzenia i wiele innych.

KAŻDY GATUNEK

Od bitów, przez partytury, aż po czarowanie podziemnych dźwięków – Native Instruments KOMPLETE 13 jest stworzony z myślą o wszechstronności i niekończącej się inspiracji, niezależnie od tego, co tworzysz.

ZAOSZCZĘDŹ PONAD 90%

Uzyskaj wszystko za mniej przy ogromnych oszczędnościach na łącznych kosztach każdego produktu w KOMPLETE 13.

CO NOWEGO?

Sprawdź niektóre z najlepszych nowych dodatków do KOMPLETE 13.

GUITAR RIG 6 PRO

Zmodernizowany, przeprojektowany i przerobiony z nowymi wzmacniaczami, efektami i sposobami rzeźbienia dźwięku.

SUPER 8

Ośmiogłosowy, nowoczesny syntezator w stylu vintage. Ciepłe tony i szeroki sweet spot.

NOIRE

Charakterystyczny dźwięk koncertowego fortepianu Nilsa Frahma uchwycone w jego domu w berlińskim kompleksie Funkhaus.

SESSION GUITARIST – ELECTRIC SUNBURST

Pięknie zsamplowana gitara elektryczna, idealna do współczesnych produkcji.

DODATKI DO SERII PLAY

BUTCH VIG DRUMS, LO-FI GLOW, MODULAR ICONS i CLOUD SUPPLY dołączają do puli KOMPLETE 13.

CUBA

Autentyczny afrokubański styl w bogatym, bardzo elastycznym instrumencie.

CRUSH PACK

Elegancka destrukcja tonów z nowoczesnym ujęciem trzech ikonicznych efektów.

RAUM

Procesor pogłosowy, który może wszystko – świetny dla subtelnej przestrzeni lub pozaziemskich dźwiękowych wycieczek.

14 NOWYCH ROZSZERZEŃ

Specjalnie wybrane ze stale powiększającej się gamy rozszerzeń, w tym – nowe dźwięki dla MASSIVE X.

PRZYJRZYJ SIĘ BLIŻEJ WNĘTRZU KOMPLETU 1

KOMPLETE 13 zawiera 68 instrumentów i efektów oraz 24 rozszerzenia. Zapoznaj się z poniższymi ciekawostkami.

PLATFORMY DLA
SAMPLI I SYNTEZY

Platformy konstruktorskie KOMPLETE 13 mogą być wykorzystane do stworzenia prawie każdego instrumentu, jaki tylko możesz sobie wyobrazić. KONTAKT 6 daje Ci zaawansowany sampling i instrumenty pochodzące od setek wiodących producentów. REAKTOR 6 zajmuje się kwestią syntezatorową z elastycznym modułowym środowiskiem do budowania syntezatorów, efektów i wielu innych.

Jeśli nie chcesz zanurzyć się zbyt głęboko, obie platformy zawierają obszerne biblioteki pełne samplowanych instrumentów i syntezatorów do tworzenia muzyki od razu.

14 SYNTEZATORÓW

Od kultowych, analogowych rekreacji do bezwstydnie cyfrowych, nowatorskich projektów, KOMPLETE 13 zawiera kolekcję syntezatorów zdolnych do wytworzenia niemalże każdego dźwięku, jaki tylko można sobie wymarzyć. Odkryj vintage’owe ciepło z SUPER 8, żywe brzmienie FM8, nowe organiczne tekstury oparte na samplach z FORM, lub odkryj nieznane dotąd możliwości brzmieniowe z flagowym syntezatorem wavetable MASSIVE X.

30 SAMPLOWANYCH INSTRUMENTÓW

Odkryj bibliotekę pełną różnorodnych instrumentów, która obejmuje kontynenty, tradycje muzyczne i gatunki. Od fortepianowych stylizacji NOIRE i UNA CORDA; do współczesnych SESSION GUITARIST; autentycznych brzmień CUBA, MIDDLE EAST i WEST AFRICA; czy też niezwykle zabawnej serii Play.

5 NARZĘDZI PERKUSYJNYCH

KOMPLETE 13 ma każdy dostępny rytm. Wstaw akustyczny zestaw bębnów do studia i odkryj vintage’owy ABBEY ROAD 60s DRUMMER. Jest też POLYPLEX do możliwości zmian bez końca i nakładania kolejnych warstw, TRK-01 kiedy potrzebne jest niskie pasmo rodem z techno oraz super-sampler BATTERY 4 do sekwencjonowania wszystkiego od awangardowej elektronicznej perkusji po pełne niuansów, ludzkie partie perkusji.

16 EFEKTÓW

Studyjny blask lub całkowite dźwiękowe czarnoksięstwo, pakiet efektów KOMPLETE 13 zawiera wszystko, co potrzebne do rzeźbienia, przekształcania i wykończenia dźwięku. Zupełnie nowy GUITAR RIG 6 PRO przynosi nowe możliwości modelowania wzmacniaczy gitarowych, nowe efekty i nowe możliwości routingu, które pozwolą sięgać dalej niż tylko po dźwięki gitary. CRUSH PACK stawia na klasykę zniekształceń w nowoczesnym stylu, a RAUM podnosi pogłos do rangi sztuki samej w sobie.

24 ROZSZERZENIA

Rozszerzenia to specyficzne dla danego gatunku pakiety dźwiękowe pełne sampli, pętli, pojedynczych ujęć i wielu innych, a KOMPLETE 13 zawiera 24 z nich, więc zawsze będziesz miał właściwe dźwięki, kiedy będziesz ich potrzebował. Rozszerzenia MASSIVE X zawierają 150 presetów każdy dla naszego flagowego syntezatora, zaprojektowanego przez profesjonalnych projektantów, którzy stworzyli jego złożoną architekturę, aby wydobyć nieodkryte pokłady czystego, dźwiękowego złota

WIĘCEJ DŹWIĘKÓW, MNIEJ SZUKANIA

Może i jest duży, ale stworzony tak, aby łatwo i szybko znaleźć potrzebne dźwięki.

ŁATWY DO ZAINSTALOWANIA I AKTUALIZACJI

Przy KOMPLETE 13, instrumenty, efekty i dodatkowa zawartość są dostarczane na dysku twardym. Po instalacji Twoje oprogramowanie stanie się od razu dostępne poprzez Native Access – kompleksowe rozwiązanie ułatwiające instalację, rejestrację i aktualizacje produktu.

PEŁNA KONTROLA:
ZNAJDŹ DŹWIĘK, KTÓREGO SZUKASZ

Native Instruments KOMPLETE 13 zawiera wiele dźwięków, co jest świetne do tworzenia muzyki, ale wiele do przeszukania. KOMPLETE KONTROL to przydatna wtyczka do przeglądania instrumentów i efektów. Każdy preset posiada podgląd audio.

PORÓWNANIE WERSJI:

KOMPLETE 13 SELECT

 • 16 instrumentów i efektów
 • 5 rozszerzeń
 • Ponad 11,000 dźwięków
 • 50 GB bibliotek

KOMPLETE 13

 • 68 instrumentów i efektów
 • 24 rozszerzeń
 • Ponad 36,000 dźwięków
 • 320 GB bibliotek

KOMPLETE 13 ULTIMATE

 • 118 instrumentów i efektów
 • 39 rozszerzeń
 • Ponad 67,000 dźwięków
 • 840 GB bibliotek

KOMPLETE 13 ULTIMATE Collector’s Edition

 • 122 instrumentów i efektów
 • 73 rozszerzeń
 • Ponad 115,000 dźwięków
 • 1,1 TB bibliotek