Novation Launchkey MK3

Zbudowana by tworzyć

Novation Launchkey Mk3 to intuicyjny i w pełni zintegrowany kontroler klawiatury MIDI od Novation do tworzenia utworów w Ableton Live, zaprojektowany tak, aby dać Ci wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia i odtwarzania muzyki. Stworzony dla wszystkich twórców, Launchkey daje inspirujące narzędzia do poszerzania słownictwa muzycznego. Tryby skal i akordów oraz potężny arpeggiator popychają Twoją muzyczną kreatywność i pomagają rozpocząć nowe pomysły. Tryby Custom i pełnowymiarowe wyjście MIDI przekształcają Launchkey Mk3 w potężne narzędzie do tworzenia dowolnej konfiguracji muzycznej.

Integracja z Ableton Live

Novation Launchkey Mk3 daje niezrównany dostęp do funkcji Ableton Live, w tym Capture MIDI, track arm, kwantyzacji, metronomu i sterowania loopami. Nie korzystasz z Ableton Live? Nie ma problemu, Launchkey ma również pełną integrację z Logic and Reason, plus funkcjonalność z innymi DAWami, w tym Studio One, Cubase i Pro Tools, poprzez HUI.

Poszerz swoje słownictwo muzyczne

Inspirujące funkcje obejmują Scale Mode, Chord Modes i potężny arpeggiator, które razem poszerzają Twoje muzyczne możliwości i pozwalają tworzyć na nowe sposoby. Scale Mode transponuje klawisze i pady odtwarzane do nut w wybranej skali; trzy tryby akordów pozwalają na wyzwolenie złożonych akordów jednym palcem, a potężny arpeggiator dostaje melodie w ruchu, szybko.

Cztery rozmiary modeli

Dzięki dostępności w wersjach 25-, 37-, 49- i 61-klawiszowych, łatwiej niż kiedykolwiek wybrać odpowiedni rozmiar dla siebie. Modele 25- i 37-klawiszowe są idealne dla mobilnych producentów i wykonawców, a także dla osób w małych pomieszczeniach. Wersje 49- i 61-klawiszowe są idealne do większych konfiguracji, a także dla tych, którzy chcą mieć więcej klawiszy i większą kontrolę ręczną za pomocą faderów i przycisków.

Tryby niestandardowe: Kontroluj wszystko

Pełnowymiarowe, pięciostykowe wyjście MIDI, współpracuje z dowolnym urządzeniem kompatybilnym z MIDI. Użyj Novation Components do skonfigurowania czterech trybów niestandardowych, które mapują pokrętła, suwaki i pady Launchkey’a do funkcji programowych i sprzętowych.

Działanie autonomiczne

Novation Launchkey Mk3 działa samodzielnie, więc jest to idealny kontroler do tworzenia muzyki, z komputerem lub bez niego. Skala i tryby akordowe, arpeggiator i tryby niestandardowe mogą być używane do sterowania wszystkimi rodzajami sprzętu w studio lub na żywo.

Dołączone oprogramowanie

Ableton Live 10 Lite to wiodące w branży oprogramowanie do tworzenia muzyki z pełną integracją z Launchkey Mk3.

Serato Sample LE to potężny i intuicyjny sampler wtyczkowy do szybkiego wyszukiwania, cięcia, zmiany wysokości i czas rozciągnąć próbek.

Splice Sounds – konto premium na dwa miesiące. Uzyskaj dostęp do milionów wysokiej jakości sampli, pętli i predefiniowanych ustawień z nowymi paczkami codziennie.

Spitfire Audio LABS Expressive Strings – wyjątkowe próbki smyczkowe stworzone przez muzyków i specjalistów od samplingu w Londynie.

XLN Audio Addictive Keys – dostęp do jednej z czterech wirtualnych instrumentów klawiszowych po zarejestrowaniu pierwszego utworu sprzętu Focusrite lub Novation.

Klevgrand R0Verb – hybryda pomiędzy prostym pogłosem a bardzo złożonym opóźnieniem w łatwym w obsłudze pluginie.

Klevgrand DAW Cassette – wtyczka, która emuluje dźwięk magnetofonu taśmowego, z dokładnym odtwarzaniem nasycenia, zniekształceń, szumów i chybotania.

AAS Session Bundle Keys – wtyczki gitarowe i syntezatorowe dla producentów muzycznych, które zapewniają niezbędne dźwięki dla Twoich utworów.

Novation Sound Collective – stałe źródło inspiracji dla użytkowników Novation w poszukiwaniu nowych dźwięków. Znajdź regularne inspiracje z częstymi nowymi dodatkami do Kolektywu, aby kontynuować swoją muzyczną podróż.

Najgłębsza integracja Ableton Live w swojej kategorii

Natychmiastowy dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji.

Tworzenie i zabawa z feelingiem

Klawiatura czuła na siłę nacisku oraz 16 padów umożliwiają ekspresyjne i dynamiczne działanie.

Bądź kreatywny dzięki akordom

Trzy tryby akordów (stały, skalowany i użytkownika) pozwalają na wyzwalanie akordów jednym palcem.

Nigdy nie uderzaj w niewłaściwą nutę

Tryby skali transponują klawisze i pady do nut w wybranej skali.

Przechwytywanie MIDI

Dostęp za jednym dotknięciem do funkcji Ableton Live Capture MIDI oznacza, że nigdy nie stracisz pomysłu.

Niech melodią ruszą

Potężny arpeggiator zabiera Cię w nowe miejsca melodyczne, harmoniczne i rytmiczne.

Kontroluj wszystko z MIDI

Pięciopinowe wyjście MIDI współpracuje z dowolnym urządzeniem kompatybilnym z MIDI.

Twój własny Launchkey.

Cztery niestandardowe tryby pozwalają na tworzenie unikalnych konfiguracji sterowania dla dowolnego sprzętu studyjnego przy użyciu Novation Components.

Kształtuj swój dźwięk

Dopasuj instrumenty i efekty do perfekcji za pomocą ośmiu obrotowych enkoderów oraz (w modelach 49- i 61-kluczowych) dziewięciu suwaków 45 mm.

Łatwy do odczytania ekran

Ekran znaków 16×2 pozwala łatwo zobaczyć stan tego, co kontrolujesz lub wybierasz.

Wybierz jeden z czterech rozmiarów modelu

Warianty 25-, 37-, 49- i 61-klawiszowe pozwalają wybrać idealny sterownik do konfiguracji.

Wykonaj muzykę natychmiast

Darmowe oprogramowanie, w tym Ableton Live 10 Lite, wirtualne instrumenty, wtyczki i pakiety próbek pozwalają od razu rozpocząć tworzenie.