RØDECaster Pro II

Nadeszła rewolucja

Przywitaj się z RØDECaster Pro II

Najpotężniejsze na świecie rozwiązanie do produkcji audio typu all-in-one. Łącząc warty dziesiątki tysięcy dolarów sprzęt studyjny w jednej, łatwej w obsłudze konsoli, jest to wszystko, czego potrzebujesz, aby nagrać niesamowity dźwięk dla każdej tworzonej treści.

Zaprojektowany dla wszystkich twórców

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się streamingiem, podcastami, tworzeniem muzyki, czy tworzeniem jakichkolwiek treści, RØDECaster Pro II przeniesie Twoje audio na wyższy poziom.

Streamerzy i gracze

Przejmij pełną kontrolę nad dźwiękiem podczas transmisji i twórz treści, które wyróżniają się na tle innych.

Podcasterzy

Twórz profesjonalnej jakości podcasty z absolutną łatwością.

Muzycy

Nagrywaj z nieskazitelną jakością dźwięku i funkcjami, które pobudzają kreatywność.

Tworzenie treści stało się łatwe

Bez względu na to, jaki rodzaj treści tworzysz, RØDECaster Pro II sprawia, że nagrywanie niesamowitego dźwięku jest niezwykle proste. Ustaw parametry w kilka sekund. Poruszaj się i kontroluj każdą funkcję z łatwością. Uzyskaj profesjonalną jakość przetwarzania dźwięku za pomocą jednego pokrętła. Wyjątkowy dźwięk, bez konieczności posiadania doświadczenia.

Brzmi niewiarygodnie za każdym razem, gdy nagrywasz

RØDECaster Pro II został stworzony po to, abyś brzmiał niesamowicie za każdym razem, gdy będziesz nagrywać. Każda funkcja ma na celu podniesienie poziomu Twojego dźwięku i zainspirowanie Cię do tworzenia treści, o których nigdy nie myślałeś, że są możliwe.

Dostosuj się do swojej wizji twórczej

Każdy stream, każdy podcast, każdy utwór jest inny. RØDECaster Pro II rozumie to i może dostosować się do Twojej  wizji. Dostosuj go do swoich treści, ustawień, przepływu pracy (nawet jeśli ten ciągle się zmienia).

Połącz się z publicznością

Twoi odbiorcy chętniej nawiązują kontakt z niesamowicie brzmiącymi, unikalnymi treściami. Uwolnij swój pełny potencjał i daj im dźwięk, na który zasługują dzięki RØDECaster Pro II.

Usprawnij swój przepływ pracy

RØDECaster Pro II oferuje niezrównaną łączność ze wszystkimi Twoimi urządzeniami, odblokowując więcej kreatywnych możliwości, bardziej usprawnione przepływy pracy i łatwiejszą integrację z innymi urządzeniami niż kiedykolwiek wcześniej. Idealne centrum kontroli audio dla każdego twórcy.

NASZE ZESTAWY: