Systemy bezprzewodowe Shure SLX-D

Bezprzewodowa perfekcja

Shure SLX-D

Cyfrowe systemy bezprzewodowe

Od sal wykładowych, przez domy modlitwy, aż po sale koncertowe, systemy bezprzewodowe Shure SLX-D zapewniają przejrzysty, 24-bitowy cyfrowy dźwięk i solidną jakość transmisji z łatwymi opcjami konfiguracji i ładowania. Wyposażony w odbiorniki o wymiarach half-rack i podwójne full-rack, nadajniki ręczne i bodypack oraz szeroki wybór konfiguracji systemu wokalnego, lavalier, zestawów nagłownych i mikrofonów instrumentalnych. Kompatybilne z bezprzewodową anteną Shure UHF i akcesoriami do anteny zdalnej.

Dlaczego jest lepszy?

Czysty dźwięk, na którym można polegać

Przed publicznością, czytelność jest po prostu niezbędna. SLX-D zapewnia krystalicznie czysty dźwięk cyfrowy o dynamicznym zakresie >120 dB.

Niezawodne działanie

Dzięki doświadczeniu Shure w cyfrowej technologii bezprzewodowej, Shure SLX-D utrzymuje stabilne sygnały o wysokiej wydajności, zapewniając solidne i niezawodne działanie.

Wielogodzinna praca

Gotowy do całodziennych prezentacji i koncertów – do 8 godzin użytkowania na 2 bateriach AA (w zestawie) lub opcjonalnych akumulatorów litowo-jonowych Shure SB903 i akcesoriów do ładowania.

Szczegóły, które tworzą jakość

Użyj skanowania częstotliwości i synchronizacji IR i bądź gotowy do pracy po naciśnięciu przycisku. Możesz też skorzystać z narzędzia do ustawiania częstotliwości wbudowanego w każdy odbiornik SLX-D.

Najlepszy wybór mikrofonów do ręki, lavalier i nagłownych dla maksymalnie 32 kompatybilnych systemów w paśmie 44 Mhz.*

*Wydajność może się różnić w zależności od przepisów danego kraju i środowiska pracy.

Łatwy w instalacji, z dołączonymi uszami do montażu w racku.

Sterowanie przez sieć Ethernet w celu skanowania grup, aktualizacji oprogramowania sprzętowego oraz lokalnej konfiguracji i sterowania.