Universal Audio Luna

Przedstawiamy nowy, DARMOWY program DAW dedykowany interfejsom Apollo od Universal Audio. Interfejsy kompatybilne z LUNA: Apollo x16, Apollo x8p, Apollo x8, Apollo x6, Apollo x4, Apollo Twin MkII, Apollo Twin X, Arrow

 

DŹWIĘK ANALOGOWY Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA

LUNA przekształca interfejsy Apollo w najbardziej inspirujące i w pełni zintegrowane systemy nagrywania oparte na komputerach Mac.

SZYBKI, NATURALNY
WORKFLOW

Głęboka integracja Apollo

NATYCHMIASTOWY
DŹWIĘK KLASYCZNEJ
KONSOLI

Wbudowany sumator Neve®

CIEPŁO I UDERZENIE
NA ŻĄDANIE

Zintegrowana wielościeżkowa taśma

NIESAMOWITY REALIZM
NAPĘDZAJĄCY INSPIRACJĘ

Zupełnie nowe instrumenty LUNA

Pierwsza platforma nagrywająca z głęboką integracją Apollo

LUNA daje właścicielom Apollo najszybsze środowisko nagraniowe do produkcji, edycji i miksowania muzyki. Oprócz bezproblemowej integracji sprzętowo-programowej z interfejsami Apollo i Arrow wyposażonymi w Thunderbolt, system nagrywania LUNA umożliwia rejestrację dźwięku za pośrednictwem zasilanych DSP wtyczek UAD bez słyszalnych opóźnień, a także oferuje nowy system Accelerated Realtime MonitoringTM – który zapewnia nagrywanie w analogowym stylu i dogrywanie z wykorzystaniem wbudowanego DSP Apollo.

Rozszerzenia LUNA
Odblokuj analogowy dźwięk i workflow

Daleko poza wtyczkami, LUNA Extensions są wbudowane w strukturę miksera LUNA, dając Ci autentyczne, analogowe dźwięki bez konieczności zarządzania wieloma oknami wtyczek.

Sumator Neve

Twórz za pomocą precyzyjnie emulowanego sumowania analogowego ze słynnych konsol z serii Neve 80. To opcjonalne rozszerzenie LUNA przekształci czysty, sterylny miks tak, by brzmiał jak gdyby był zmiksowany na klasycznej konsolecie Neve.

Taśma Analogowa Studer

Uzyskaj brzmienie i teksturę taśmy magnetycznej na dowolnej ścieżce audio lub instrumentalnej za pomocą opcjonalnego rozszerzenia Studer A800 Tape Recorder Extension. Wystarczy wyregulować nasycenie poszczególnych ścieżek, aby dodać harmoniczne, a następnie dostroić je dalej za pomocą głównych elementów sterujących, takich jak Tape Formula, Tape Speed (IPS) i innych.

Instrumenty LUNA
Podkręć swoją inspirację

LUNA Instruments wnosi doświadczenie UA w modelowaniu, próbkowaniu i syntezie do instrumentów wirtualnych, tworząc nowy poziom realizmu.

Ravel Grand Piano

Zapierająca dech w piersiach emulacja fortepianu Steinway Model B†, oparta na ekskluzywnym próbkowaniu UA, modelowaniu fizycznym i nowej technologii Ultra-Resonance, daje Ci wszystkie niuanse dźwiękowe tego studyjnego klasyka. Zarejestrowany w Ocean Way Studios, Ravel daje nieskazitelnie nagrany fortepian studyjny, który jest gotowy do użytku, z łatwymi w obsłudze elementami sterującymi dźwiękiem, dynamiką i mikrofonem, jak również innowacyjna funkcja Reverse dla zaskakująco twórczych dźwięków i tekstur.

Moog® Minimoog

Opracowany we współpracy z Moog Music, Minimoog LUNA Instrument jest niezwykle dokładną i inspirującą emulacją pionierskiego syntezatora Boba Mooga. Poprzez doskonałą rejestrację wszystkich niuansów klasycznych oscylatorów, filtrów drabinkowych i wykorzystanie modelowania dyskretnego tranzystora VCA, Minimoog LUNA wiernie oddaje każdy szczegół i anomalie tego klasycznego instrumentu używanego przez wszystkich od Parliament-Funkadelic do Kraftwerk, Dr. Dre i innych.

Shape

Kompleksowy zestaw kreatywnych narzędzi dołączony za darmo z LUNA, Shape jest starannie dobranym instrumentem LUNA z kolekcją najlepszych klasycznych klawiszy, zestawów perkusyjnych/perkusjonalii, gitar/gitar basowych, orkiestr i syntezy w czasie rzeczywistym od Universal Audio, Spitfire Audio i innych. Modyfikuj profesjonalne tekstury opracowane przez wiodących ekspertów sound designu i przenieś swoją inspirację na kolejny poziom z intuicyjną kontrolą i potężnymi efektami.

Spitfire Audio

Profesjonalnie samplowane i nagrywane w londyńskim AIR Studios brzmienia Chamber Strings, Symphonic Woodwinds i Symphonic Brass nadadzą Twoim kompozycjom taki sam profesjonalny szlif, jaki wykorzystują najlepsi producenci do nagrań filmowych, telewizyjnych, gier wideo, a także popowych i R&B.

Technologia LUNA
Pracuj tak, jak chcesz

Wykorzystując całkowicie nową, zbudowaną od podstaw architekturę audio, LUNA wprowadza nagrywanie dźwięku w nową erę. Inteligentne funkcje workflo i kompatybilności pozwalają uchwycić inspirację w momencie, w którym się ona pojawia.

Przyspieszone monitorowanie w czasie rzeczywistym

Koniec z przełączaniem się między aplikacją Apollo Console a twoim DAW-em i bawieniem się w ustawienia bufora. Przyspieszone monitorowanie w czasie rzeczywistym wykorzystuje wbudowany w Apollo DSP, aby zapewnić latencję poniżej 2 ms- od wejścia do wyjścia – do szybkiego workflow nagrywania i overdubbingu w stylu analogowym z wtyczkami UAD i LUNA Instruments.

Przetwarzanie UAD w czasie rzeczywistym

Nagrywaj, dogrywaj i miksuj z pomocą wtyczek UAD działających w czasie rzeczywistym, w tym wtyczek przedwzmacniacza mikrofonowego Unison od Neve, Manley, API, Avalon i innych, jednocześnie ciesząc się płynnymi przejściami między nagrywaniem, overdubbingiem i odtwarzaniem.

Automatyczny zapis sesji

LUNA stale zapisuje stan Twojej pracy, więc już nigdy nie stracisz swojej sesji, bez względu na to, co się stanie.

Importy AAF

Bezproblemowa integracja z innymi DAW-ami i łatwe importowanie sesji przy użyciu branżowego standardu Advanced Authoring Format (AAF).

Stałe cofanie

Używaj funkcji undo/redo nawet po zamknięciu i ponownym otwarciu sesji.

Uruchom wtyczki i wirtualne instrumenty

Z łatwością korzystaj ze swoich ulubionych wtyczek AU i wirtualnych instrumentów AU w LUNA.

Edycja i przeglądanie kontekstowe

LUNA inteligentnie przełącza narzędzia i tryby przeglądania, aby mniej nurkować w menu podczas procesu twórczego.

Nieograniczona liczba ścieżek

Nagrywaj i odtwarzaj tyle utworów, ile może obsłużyć komputer Mac z interfejsem Thunderbolt.

Interfejsy Apollo kompatybilne z LUNA

Od modelu do montażu w racku do biurkowego, te interfejsy Apollo płynnie integrują się z systemem nagrywania LUNA.