Zgarnij Clarett za darmo!

Kup parę monitorów Eve Audio SC307, a interfejs Focusrite Clarett 4 Pre (USB lub Thunderbolt) o wartości 2590 zł zgarniesz GRATIS!. Oferta limitowana.

Eve Audio to uznana marka w świecie monitorów studyjnych, jej założycielem jest Roland Stenz, który współtworzył również Adam Audio. Zaangażowanie Eve Audio to coś więcej jak produkowanie i sprzedaż monitorów, to coś więcej niż praca, to prawdziwa pasja i dążenie do doskonałości audio.

Obsesja na punkcie liniowych odpowiedzi częstotliwościowych i innych technicznych aspektów, lub po prostu chęć zadowolenia twoich uszu, nie jest właściwą receptą na dobry monitor studyjny. Zazwyczaj potrzebna jest dobra równowaga. Równowaga między pracą, którą słuchasz, a realistycznym wyczuciem ostatecznego rezultatu. Wyjątkowa reprodukcja dźwięku jest oczywiście podstawą dobrych głośników monitorujących. Ale równie ważne jest, aby Twoja praca została odpowiednio przetłumaczona w taki sposób, by Twoja muzyka brzmiała spójnie na innych głośnikach w różnych warunkach odsłuchowych.

SPRAWDŹ!