Allen & Heath

Allen & Heath z siedzibą w Kornwalii, Wielka Brytania, jest liderem brytyjskiego projektowania i produkcji konsol mieszających od skromnych początków w 1969 roku. Allen & Heath przez lata był wybierany przez najlepszych artystów – od Genesis, Pink Floyd i the Who we wczesnych analogowych dniach po At the Drive-In, Bullet for My Valentine i Morrissey na ostatnich trasach po cyfrowych arenach audio. Jako marka przeznaczona do zastosowań tak różnorodnych jak DJ, dom modlitwy, instalacja AV, klub, nadawanie, teatr i nagrywanie, oczekują oni kontynuacji swojej wiodącej roli w technologii miksowania w nadchodzących latach i dekadach.

Historia

Allen & Heath był dużą częścią powstania brytyjskich producentów konsol, które pojawiło się w Londynie pod koniec lat 60. Zespoły takie jak The Who, Pink Floyd i Genesis wezwały Allen & Heath do stworzenia ręcznie budowanych desek, które zespoły miały wziąć udział w trasach koncertowych. Do dziś firma jest w drodze z dużymi zespołami touringowymi, w tym Bring Me the Horizon, Fifth Harmony i Morrissey. Marka jest bardzo zróżnicowana i obejmuje szeroki wachlarz mikserów DJ-owskich, mikserów kompaktowych dla sceny i studia i wiele innych.

Miksery

Bycie na bieżąco w ciągle zmieniającym się świecie profesjonalnego audio nie jest łatwe, ale Allen & Heath utrzymało się w czołówce. Wystarczy spojrzeć na ich zespół, aby odkryć ogromną liczbę aktywnych inżynierów dźwięku, którzy zamieniają wieloletnie doświadczenie w rodzaj sprzętu, którego profesjonaliści chcą używać i na którym polegają każdego dnia. Bez względu na to, czy jest to sprzęt analogowy czy cyfrowy, możesz liczyć na to, że miksery Allen & Heath zabrzmią świetnie. Ta filozofia obejmuje wszystko, co robią, od kompaktowego miksera ZED po wielkoformatową konsolę z sieciowymi skrzynkami scenicznymi.