ANALOG CLASSICS PRO BUNDLE

ANALOG CLASSICS PRO BUNDLE

Potężna aktualizacja legendarnej kompresji, wtyczek EQ i wielu innych produktów UA.

Wyposażony w Teletronix LA-2A Classic Leveler, 1176 Classic Limiter, Pultec Passive EQ, Fairchild Tube Limiter i UA 610 Tube Preamp & EQ Collections, Analog Classics Pro Bundle zapewnia definitywną emulację pięciu najbardziej ikonicznych, analogowych procesorów sygnałowych w historii nagrań.

TERAZ MOŻESZ:

Zagłębić się w idealną optyczną, lampową kompresję dla wokali, basu, perkusji i innych z trzema klasycznymi wariantami LA-2A

Nadać swoim ścieżkom zaskakujące trójwymiarowe ciepło lampy, prezencję i ciało dzięki kolekcji UA 610 Tube Preamp & EQ

Wykorzystać trzy różne korektory Pultec i usłyszeć ich muzyczną lampę i korekcję opartą na transformatorze – znacznie precyzyjniej niż wcześniej.

Dodać ciepło i charakter ikonicznej kompresji lampowej Fairchilda na bębnach, wokalach, basie i innych

Wybrać jedną z trzech znanych wersji ikonicznego kompresora 1176: Rev A, Rev E oraz AE – każda z ich własnymi atrybutami dźwiękowymi

Nagrywać i miksować z presetami znanych użytkowników takich jak: Darrell Thorp, Vance Powell, Andy Johns, Ed Cherney, Ross Hogarth i Joe Chiccarelli

DOŁĄCZONE WTYCZKI

Teletronix LA-2A Classic Leveler Collection

Jest to po prostu najlepsza kolekcja najbardziej szanowanego kompresora optycznego w historii. Dzięki delikatnej, zależnej od programu kompresji optycznej i starannie zaprojektowanemu wzmacniaczowi lampowemu, LA-2A jest kompresorem dla profesjonalistów na całym świecie. W 2001 roku Universal Audio ustanowił standard emulacji analogowej z oryginalną wtyczką UAD LA-2A. Dziś inżynierowie UA przeprojektowali wtyczkę LA-2A z jeszcze bardziej obsesyjnymi szczegółami, oferując nieskazitelne modele trzech pożądanych jednostek LA-2A.

Pultec Passive EQ Collection

Opierając się na dziesięciu latach najbardziej intensywnych na świecie badań nad modelowaniem, UA odtworzyło słynny Pultec EQ jako wtyczkę – taką, która jest niemal nieodróżnialna od oryginalnego sprzętu analogowego. Wychodząc daleko poza oryginalne standardowe wtyczki Pultec firmy UA, kolekcja Pultec Passive EQ wiernie modeluje wbudowane transformatory i złożone wzmacniacze lampowe trzech legendarnych korektorów Pultec, EQP-1A, MEQ-5 i HLF-3C. Kolekcja Pultec Passive EQ jest zadziwiająco dokładnym odtworzeniem tych „obowiązkowych” korektorów.

1176 Classic Limiter Collection

Pierwszy true peak limiter wyposażony w układy tranzystorowe i ultraszybką redukcję wzmocnienia FET. 1176 nadał swój charakter i punch największym nagraniom w historii. Firma Universal Audio wydała swoją pierwszą emulację 1176 w 2001 roku, wprowadzając na rynek platformę UAD. Dziś wróciliśmy do 1176 i wymodelowaliśmy cały obwód elektroniczny – w tym transformatory oraz wzmacniacze tranzystorowe i FET, dając w rezultacie bezkonkurencyjne emulacje trzech odmiennych jednostek 1176: Rev A, Rev E i AE.

Fairchild Tube Limiter Collection

Przez pół wieku Fairchild 670 – i jego agresywny młodszy brat, Fairchild 660 – zdefiniowali najbardziej szanowane dźwięki wokalu i perkusji w muzyce popularnej. W rzeczywistości, elitarni inżynierowie dźwięku często używają 670 po prostu dla „blasku”, który wnosi do końcowych miksów, nawet bez kompresji. Teraz twoje ścieżki wokalne, perkusyjne i cały miks mogą skorzystać z najdokładniejszych na świecie plug-inów tych jedynych w swoim rodzaju kompresorów lampowych używanych przez Pink Floyd, The Beatles, Motown i wielu innych wykonawców.

UA 610 Tube Preamp & EQ Collection

Oryginalny przedwzmacniacz 610-A był integralną częścią niezliczonych legendarnych nagrań – od Beach Boys Pet Sounds po nagrania Johnnego Casha At Folsom Prison. Jego nowoczesna wersja, 610-B, pomogła stworzyć nowe klasyki Adele i Cold War Kids. Wyposażona w technologię przedwzmacniacza mikrofonowego Unison™, kolekcja UA 610 jest pierwszym kompleksowym modelem legendarnych przedwzmacniaczy lampowych 610, w tym ich komponentów lampowych i transformatorowych oraz wszystkich unikalnych cech zniekształceń oryginałów.

Uzyskaj pakiet Analog Classics Pro Bundle GRATIS przy zakupie interfejsu Apollo Twin MkII lub Apollo Twin USB.