Antelope Audio Complete Creative Toolbox

Wyznacz swoją własną ścieżkę
od nagrań w jakości studyjnej
do gotowych utworów

Ośmielasz się realizować swoje muzyczne pomysły i odkrywać nowe możliwości dźwiękowego kolorytu w zaciszu domowego studia?

Zapuść się w kreatywny świat niezależnego twórcy z dźwiękiem o studyjnej jakości i kompletnym zestawem kreatywnych narzędzi – gdzie cała inspiracja, której potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki.

Weź proces twórczy w swoje ręce i zacznij tworzyć z największym wyborem analogowych wtyczek, emulacji klasycznych mikrofonów i wyrazistych wirtualnych instrumentów. Testuj swoje pomysły. My dajemy ci narzędzia, ty kształtujesz swoją kreatywną wizję.

Interfejsy audio Synergy Core

Ciesz się studyjną jakością dźwięku, przy jednoczesnym uwolnieniu się od ograniczeń czasowych produkcji studyjnej. Dyskretne przedwzmacniacze i technologie taktowania robią najwięcej dla Twojego dźwięku, a routing i panel kontrolny dają Ci wciągające możliwości pracy. Cała reszta zależy od Ciebie.

Kolekcja modelowana analogowo

Wszystkie interfejsy Synergy Core są wyposażone w szeroką gamę wtyczek modelowanych analogowo. Zastosuj je z wyobraźnią i uruchom jednocześnie wszystkie instancje, jakie kiedykolwiek będziesz potrzebował w sesji z prawie zerową latencją na platformie Synergy Core. Produkcja muzyczna nigdy nie była tak swobodna!

Przy każdym zakupie następujących interfejsów audio Synergy Core otrzymasz:

36 wtyczek, Edge Solo, Bitwig, The Analog Curator FX Bundle

36 wtyczek, Edge Solo, Bitwig, The Analog Curator FX Bundle

36 wtyczek, Edge Solo, Bitwig, The Analog Curator FX Bundle

50 wtyczek, Edge Solo, Bitwig, The Analog Curator FX Bundle

Co jest w zestawie?

Mikrofon modelujący Edge Solo

Jednokapsułowy mikrofon pojemnościowy z dużą membraną jest przystosowany do szerokiego zakresu scenariuszy nagrywania i wyróżnia się wyrafinowanym dźwiękiem. Wprowadź kilka nut do mikrofonu modelującego i skorzystaj z potężnego impulsu do improwizacji.

18 emulacji klasycznych mikrofonów

Znajdź świeże podejście do sesji nagraniowych i uzyskaj odpowiednią atmosferę w kabinie dźwiękowej, prezentując artyście szereg brzmień mikrofonów vintage. Modelowane mikrofony są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w branży – Twoi ulubieni artyści uwielbiali ich dźwięk.

Bitwig Studio 3

Pełna wersja cross-platformowego DAW jest dla każdego, kto lubi kreatywne wyzwania i ma talent do eksperymentowania. Dzięki dużej różnorodności instrumentów i wtyczek do projektowania dźwięku oraz ponad 3000 brzmień i presetów, innowacyjne oprogramowanie jest również niezwykle skutecznym narzędziem, jeśli chodzi o elastyczność w edycji dźwięku. Kontroluj rytm lub pozwól mu płynąć za pomocą Bitwig Studio 3.

Analog Curator FX Bundle

Dodaj 5 wtyczek przywołujących esencję dźwiękową, która zbudowała reputację wspaniałych urządzeń studyjnych. Połącz je w łańcuch sygnałowy i zastosuj dźwięk z minionych dekad w każdym spontanicznym jam session. Nagrywaj z użyciem wtyczek lub edytuj w locie, gdy pojawi się natchnienie za pomocą dołączonego magnetofonu, lampowego przedwzmacniacza mikrofonowego, lampowego korektora graficznego EQ, szyny stereo i stereofonicznych kompresorów.

DOŁĄCZONE WTYCZKI

REEL-TO-REEL
BLONDER-TONGUE AUDIO BATON
RD47
IMPRESSER
COMP-4K-BUS

Jak to działa?

1. Kup interfejs audio Synergy Core.
2. Mikrofon Edge Solo zostanie dostarczony do klienta przez Antelope Audio bezpłatnie. Wysyłka odbędzie się 30 dni po aktywacji interfejsu. Reklamacja mikrofonu Edge Solo musi nastąpić nie później niż 31 stycznia 2021 roku. Reklamacje po tym terminie nie będą uwzględniane.
3. Wtyczki real-time oraz The Analog Curator FX Bundle zostaną automatycznie dodane do Twojego konta użytkownika i będą dostępne w Panelu sterowania.
4. Wkrótce po aktywacji interfejsu, otrzymasz e-mail z numerem seryjnym pełnej wersji Bitwig Studio*. Po rejestracji na stronie Bitwig można pobrać oprogramowanie i aktywować Bitwig Studio.

*Licencja na Bitwig Studio obejmuje 12 miesięcy bezpłatnych aktualizacji. Jest ona częścią oferty specjalnej i jako taka nie może być odsprzedana jako samodzielna jednostka.

PRODUKTY BIORĄCE UDZIAŁ W PROMOCJI: