Arturia Step Black Range

Arturia Step Range

LIMITOWANA CZARNA EDYCJA

Kolekcja Arturia Step jest już dostępna w limitowanej edycji Black Edition. Wyposażone w kreatywne funkcje i usprawniony przepływ pracy, kultowe trio Arturia sequencer-controllers ma teraz elegancki, nowy wygląd.

JUŻ DOSTĘPNE!

Ze względu na duże zapotrzebowanie, Black Edition KeyStep, BeatStep i BeatStep Pro zostały ponownie wydane w kolejnej limitowanej edycji.

Każdy kontroler jest dostarczany z dodatkowym oprogramowaniem i kablami, abyś mógł tworzyć muzykę od momentu otwarcia pudełka. Jeśli przegapiłeś pierwszą edycję, nie przegap swojej szansy!

Niezależnie od Twojego stylu i gatunku, seria Arturia Step da Ci doskonały kontroler, który ożywi Twoje pomysły.

Niezależnie od tego, czy wolisz grać na klawiszach, czy na padach, będziesz w stanie w pełni wyrazić swoją kreatywność i zabrać muzykę w nowe, ekscytujące miejsca.

Limitowana Black Edition KeyStep, BeatStep i BeatStep Pro są również dostarczane z kablami CV/Gate, dzięki czemu można wypełnić lukę pomiędzy światem cyfrowym i analogowym od momentu otwarcia opakowania.

KeyStep Black Edition

Back to Black

Arturia KeyStep jest podstawowym narzędziem dla współczesnego muzyka, idealnym zarówno do eksperymentów studyjnych, jak i do występów. Twórz sekwencje polifoniczne na wirtualnym instrumencie w Twoim DAW, synchronizuj z modułową maszyną perkusyjną, korzystając z łączności CV, i graj melodię w tym samym czasie poprzez zewnętrzny syntezator analogowy.

Mały, ale potężny, Arturia KeyStep redefiniuje to, co jest możliwe przy użyciu sekwencera w małym formacie. Wyposażony w 32 klawisze z aftertouch, muzycy mogą używać go do tworzenia bogatych, polifonicznych sekwencji kroków z nagrywaniem i przepisywaniem w czasie rzeczywistym. Pozwalając nakładać warstwy do 8 nut na krok, a przy sekwencjach o długości do 64 kroków, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Funkcje KeyStepa można znaleźć w o wiele droższych sekwencerach, w tym banki użytkownika, 8-mode arpeggiator, odtwarzanie melodii nad sekwencją, tryb akord, i wszechstronna łączność w tym CV bramy i MIDI.

KeyStep Black Edition jest również w komplecie z 3 kablami CV do podłączenia zewnętrznych syntezatorów i sprzętu, softem Analog Lab Lite, Ableton Live Lite i kilkoma fajnymi naklejkami Arturia.

BeatStep Black Edition

The Black Heart Beats

Arturia BeatStep to oszczędność miejsca. Elastyczny kontroler, który daje muzykom i producentom dostęp do ich DAW z całkowicie przypisanych padów i pokręteł, stając się doskonałą bronią precyzyjną, jeśli chodzi o finger drumming i wyzwalanie próbki, BeatStep pozwala na połączenie sprzętu i instrumentów programowych z wbudowanym sekwencerem.

Usprawniony, ale wszechstronny hybrydowy kontroler BeatStep jest wyposażony w funkcje, które dodadzą Twojej kreatywności energii, której potrzebuje. 16 padów czułych na prędkość i nacisk do programowania i wydajności, przyciski transportowe do sterowania odtwarzaniem oraz 16 pokręteł do zmiany parametrów 16-stopniowej, monofonicznej sekwencji. BeatStep jest w stanie przejąć kontrolę nad DAW dzięki połączeniu MIDI/USB i jednocześnie sterować zewnętrznymi urządzeniami za pomocą wyjść CV/Gate.

BeatStep Black Edition jest dostarczany z niesamowitym pakietem oprogramowania – z pełną wersją Analog Lab, pełną wersją SEM V, Ableton Live Lite, jak również 2 kablami CV, abyś mógł zsynchronizować swoje studio prosto po wyjęciu z pudełka.

BeatStep Pro Black Edition

Rhythm Of The Night

Dla poszukiwaczy przygód! Nic nie umywa się do Arturia BeatStep Pro. Teraz dostępny przez ograniczony czas w stylowej czarnej obudowie, aby stać się centrum Twojego świata muzyki. Twórz przy użyciu vintage monosynths, modułów outboardowych i automatów perkusyjnych w tym samym czasie, używając jego wszechstronne CV / Gate – wszystko przy jednoczesnym kontrolowaniu instrumentów wirtualnych i synchronizacji z DAW za pośrednictwem MIDI / USB.

Zadziwiająco potężny, a jednocześnie szybki do opanowania, BeatStep Pro oferuje wszystko, czego można oczekiwać od samodzielnego sekwencera, łącząc 2 niezależne sekwencery monofoniczne dla melodii i inny, który jest dedykowany do perkusji. Dla melodii, BeatStep Pro oferuje transpozycję w czasie rzeczywistym, nagrywanie i przepisywanie w czasie rzeczywistym z sekwencerem krokowym lub edycji opartej na pokrętle gate. W przypadku bębnów BeatStep Pro pozwala na tworzenie wzorów perkusyjnych przy użyciu 16 niezależnych sekwencji bębnów, z których wszystkie mogą być ułożone i dostrojone do dynamicznego występu na żywo za pomocą rollera, loopera i szerokiego wachlarza kontroli parametrów.

Z maksymalnie 64 kroków na pattern, plus możliwość łączenia ich razem, będziesz mógł eksperymentować jak nigdy dotąd. BeatStep Pro może również działać jako głęboki kontroler MIDI, pozwalając swobodnie przypisać pokrętła, przyciski i podkładki do kontroli instrumentów wirtualnych lub DAW.

Aby w pełni wykorzystać swoje wyjątkowe możliwości połączeniowe, BeatStep Black Edition jest dostarczany z 14 szt. kabli CV.