Guitar Rig 5 Pro

GUITAR RIG 5 PRO ZA DARMO Z DOWOLNYM INTERFEJSEM AUDIO KOMPLETE

Dla gitar, efektów, perkusji i nie tylko – uzyskaj nasz emulator wzmacniaczy i efektów za darmo przy zakupie interfejsu audio, który najlepiej odpowiada Twojej konfiguracji i zaoszczędź 199,00 €.

WYBIERZ SWÓJ ROZMIAR!

Właściwy interfejs audio zależy od tego, co robisz. Bez względu na to, czy jesteś podcasterem, piosenkarzem, czy fanem syntezatorów modułowych, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

KOMPLETE AUDIO 1

Idealny do nagrywania monofonicznych dźwięków takich jak wokal i gitara jednocześnie z wejściami XLR i jack na froncie – ze studyjną wiernością dźwięku. Odtwarzanie i monitorowanie za pomocą stereofonicznych wyjść RCA na tylnym panelu.

KOMPLETE AUDIO 2

Jeśli potrzebujesz większej elastyczności lub chcesz nagrywać dźwięk stereo o profesjonalnej jakości. Wejścia Combo XLR/jack umożliwiają podłączenie szerokiej gamy sprzętu, a podwójne wyjścia jack umożliwiają słuchanie muzyki w studio lub na scenie.

KOMPLETE AUDIO 6

Nasz flagowy interfejs audio, z najlepszą jakością dźwięku, 4 analogowe wejścia/wyjścia, 2 cyfrowe wejścia/wyjścia, 2 wyjścia słuchawkowe i wejścia/wyjścia MIDI, wszystko z pakietem oprogramowania do produkcji muzyki.

GUITAR RIG 5 PRO

Jeśli grasz na gitarze, jest to prawdziwa skarbnica wzmacniaczy i kabin, jeśli nie, jest to potężne laboratorium efektów. GUITAR RIG 5 PRO zawiera ponad 50 emulacji butkiowych efektów, procesorów studyjnych i specjalistycznych urządzeń do obróbki dźwięku w dowolny sposób, jaki możesz sobie wyobrazić. To prawdziwy plac zabaw audio.

JAK TO DZIAŁA?

Po zarejestrowaniu nowego interfejsu KOMPLETE AUDIO, GUITAR RIG 5 PRO zostanie automatycznie dodany do Twojego konta NI. GUITAR RIG znajdziesz w Native Access wraz z innym dołączonym oprogramowaniem w zakładce Not Installed.

Jeśli nie wiesz czym jest Native Access, możesz dowiedzieć się więcej TUTAJ.

Ta specjalna oferta jest ważna od 12 marca do 1 czerwca 2020 r.