Kooperacja ze Steinbergiem

Studiologic z dumą ogłasza nową wielką promocję ze Steinbergiem. Kupując dowolny kontroler SL88 Grand, SL88 Studio, SL73 Studio, SL Mixface, Numa Compact 2 lub Numa Compact 2x otrzymasz darmową kopię Cubase LE, Cubasis LE i Anima Synth. Od dziś każdy właściciel klawiatury Studiologic może w bardzo prosty sposób i za darmo zbudować potężne domowe studio nagrań.

Cubase LE dla MacOS lub Windows

Cubase LE jest specjalną, kompaktową wersją, która wykorzystuje te same podstawowe technologie co Cubase Pro. Zapewnia on wszystkie podstawowe narzędzia do nagrywania, edycji i miksowania – od pierwszego pomysłu do końcowego utworu. Cubase LE jest idealnym wejściem do świata komputerowej produkcji muzycznej i oferuje potężne, ale łatwe w użyciu narzędzia programowe dla wszystkich gatunków.

Cubasis LE dla iOS

Cubasis LE jest kompaktową wersją uproszczonego, sekwencera multitouch Steinberg dla iPada, zapewniającego taki sam wygląd i odczucia jak jego starszy brat Cubasis. Specjalnie zaprojektowany do szybkiej i łatwej obsługi, Cubasis LE sprawia, że nagrywanie, edycja i miksowanie jest łatwe. Cubasis LE oddaje w Twoje ręce intuicyjne narzędzia produkcyjne, otwierając nowy świat możliwości dla Twojej kreatywności.

Anima Synth

Anima Synth jest urządzeniem wykorzystującym syntezę wavetable HALion, który w czasie rzeczywistym płynnie przenika przez fale w oparciu o zintegrowaną obwiednię wavetable.

Jak wziąć udział w promocji?

Zarejestruj swój kontroler SL (SL88 Grand, SL88 Studio, SL73 Studio, SL Mixface) lub Numa Compact 2/ Numa Compact 2x na stronie studiologic-music.com/konto, aby otrzymać kupon.