Native Instruments Maschine + Expansion Packs!

Native Instruments Maschine + Expansion Packs!

Superpłynny przepływ pracy, superduża paleta dźwięków

Przy zakupie jednego z trzech wszechstronnych grooveboxów Native Instruments Maschine otrzymasz aż do 9 rozszerzeń (Expansion Packs)!

Czym są Expansion Packs?

Rozszerzenia to specyficzne dla gatunku pakiety, które współpracują z szeregiem produktów Native Instruments i mogą być używane w dowolnym DAW. Od uduchowionego hip hopu po płynny drum and bass – niezależnie od tego, jaki gatunek muzyczny Ci odpowiada, znajdziesz odpowiednie rozszerzenie. Uzyskaj zestawy perkusyjne dla Battery i Maschine oraz konfigurowalne ustawienia wstępne dla syntezatorów, takich jak Massive, Monark, Prism i innych. Właściciele Native Instruments Maschine otrzymują również ekskluzywne łańcuchy efektów i edytowalne wzory, a także ustawienia Drum Synth i Bass Synth.

Native Instruments Maschine Mikro Mk3

Otrzymaj w pakiecie 3 Expansion Packs!

Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze, czy brakuje Ci miejsca, Native Instruments Maschine Mikro Mk3 jest Twoim elastycznym, kreatywnym towarzyszem. 16 pełnowymiarowych padów i pełna kontrola nad wszystkimi funkcjami wydajności w Native Instruments Maschine Mikro Mk3 zapewniają ten sam łatwy przepływ pracy z elegancką, kompaktową konstrukcją, do tworzenia beatów w studiu lub w podróży.

Native Instruments Maschine MK3

Otrzymaj w pakiecie 6 Expansion Packs!

Native Instruments Maschine MK3 to sprzęt i oprogramowanie pracujące razem w idealnej harmonii. Swobodnie graj beaty za pomocą 16 padów, twórz wzory za pomocą potężnego silnika sekwencjonowania lub dodawaj wykończenia do swoich dźwięków za pomocą wielu elementów sterujących miksowaniem i kreatywnych efektów. Intuicyjne funkcje sterowania pozwalają zrobić wszystko w jednym miejscu, z przepływem pracy, który pozwala skupić się na muzyce.

Native Instruments Maschine +

Otrzymaj w pakiecie 9 Expansion Packs!

Native Instruments Maschine+ to syntezator, sampler, sekwencer, maszyna perkusyjna i wiele więcej, a wszystko to zapakowane w samodzielny instrument do produkcji muzyki. Zawiera szeroką gamę instrumentów i efektów, w tym Massive, FM8, Monark i Raum, a wszystko to w jednym, wbudowanym urządzeniu sprzętowym. Wszystkie dźwięki, których możesz potrzebować, bez komputera.

Jak to działa?

Zarejestruj swój numer seryjny Native Instrument Maschine w Native Access lub postępuj zgodnie z instrukcjami konfiguracji wyświetlanymi na ekranie, jeśli używasz Native Instruments Maschine+. Otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą kody kuponów do wykorzystania na wybrane rozszerzenia, a także porady i wskazówki dotyczące rozpoczęcia pracy.

Akcja trwa do 30 kwietnia 2024 roku.