Darmowe rozszerzenia z dowolnym Maschine!

DARMOWE EXPANSIONS PACK Z DOWOLNYM MASCHINE

Kup dowolny sprzęt MASCHINE i wybierz maksymalnie pięć darmowych rozszerzeń. Do 1 maja możesz zaopatrzyć swoją MASZYNĘ w najnowocześniejsze dźwięki i zaoszczędzić do 245,00 €.

TWÓJ MASCHINE. TWOJE BRZMIENIE.

Szybkie, płynne i praktyczne tworzenie muzyki, teraz z jeszcze większą ilością dźwięków.

MASCHINE MK3

5 DARMOWYCH ROZSZERZEŃ: OSZCZĘDZASZ 245,00 €

Nasz system produkcji muzyki nowej generacji. Szybki i intuicyjny workflow , ekrany o wysokiej rozdzielczości, interfejs audio i wiele więcej.

MASCHINE MIKRO

3 DARMOWYCH ROZSZERZEŃ: OSZCZĘDZASZ 147,00 €

Kompaktowy kompan do tworzenia beatów. Twórz beaty, melodie i pomysły – szybko, przyjemnie i z łatwością.

MASCHINE JAM

3 DARMOWYCH ROZSZERZEŃ:  OSZCZĘDZASZ 147,00 €

Wyposażony w sekwencyjną moc do aranżacji i występów live. Świetne samodzielnie lub w połączeniu z innymi urządzeniami MASCHINE.

MASCHINE STUDIO

5 DARMOWYCH ROZSZERZEŃ: OSZCZĘDZASZ 245,00 €

Wersja STUDIO z pełną kontrolą nad aspektem oprogramowania MASCHINE. Ekrany o wysokiej rozdzielczości, sterowanie kołem jog i wiele więcej.

WYBÓR SPOŚRÓD 40 ROZSZERZEŃ

Współpracujemy z najlepszymi producentami i projektantami dźwięku w branży, aby zapewnić Ci najlepsze dźwięki. Niezależnie od tego, czy jest to hip hop, soul, techno, czy coś innego, wybierz z 40 naszych Expansions, z których każda obfituje we wszystko, czego potrzebujesz do pracy w różnych stylach muzycznych. Zestawy, presety, sample, pętle i wiele więcej – wszystkie dostosowane do MASCHINE.

HIP HOP / R&B

Wycieczka do gryzącego brzmienia QUEENSBRIDGE STORY Havoca, do lat 90-tych R&B INFAMOUS FLOW, lub powrót do uduchowionych bitów AQUARIUS EARTH. Nasze packi hip hopowe i R&B są tym, o czym marzą beat-makerzy.

TECHNO/HOUSE

Wchłonąć brzmienie melodyjnego techno DEEP MATTER, przejść do industrialu z CARBON DECAY, lub posłuchać klasycznego house’u TIMELESS GLOW. Dźwięki wypełniające parkiet, które sprawiają, że ludzie się poruszają.

FUTURE BASS

Twórz przyszłościowy pop z leniwie wycinanymi dźwiękami METEORIC RISE, podawaj lodowaty grime z LONDON GRIT lub odkrywaj post-jungle breaks w DECODED FORMS. Wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia muzyki w epoce kosmicznej i ciężkiej basowej.

JAK TO DZIAŁA?

  • Kup dowolny sprzęt MASCHINE w sklepie Music Center
  • Zarejestruj MASCHINE
  • Po zarejestrowaniu się otrzymasz wiadomość e-mail z kodem vouchera i linkiem do wyboru rozszerzeń