NI Cyber Season


Zaoszczędź 50% na podstawowym pakiecie Select

Komplete 14 Select to ponad 15 000 dźwięków – wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia muzyki i nie tylko. Przez ograniczony czas oferujemy cały pakiet z 50% rabatem – tylko 445 zł. Uzyskaj 19 instrumentów i efektów, w tym definiujące gatunek syntezatory Massive i Monark, kultowe efekty, takie jak Replika i Raum, a także osiem rozszerzeń wypełnionych niestandardowymi ustawieniami wstępnymi, zestawami i próbkami obejmującymi szeroki zakres stylów i gatunków


Kultowy groovebox z tysiącami dźwięków – oszczędność do 3000zł!

Maschine jest tym, czym chcesz – samodzielnym grooveboxem, kompaktowym automatem perkusyjnym, wszechstronnym syntezatorem lub pełnoprawnym systemem produkcyjnym. Zanurz się w niezwykle płynnym przepływie pracy z wszystkimi dźwiękami, których potrzebujesz od samego początku. Twórz bity za pomocą tysięcy zestawów perkusyjnych, presetów syntezatorów lub pętli dołączonych do 12 dodatkowych rozszerzeń do wyboru, a także Maschine Factory Selection.


Uzyskaj Komplete 14 Select za darmo do Komplete Kontrol

Wybierz jeden z naszych inteligentnych, usprawnionych kontrolerów klawiaturowych, a my damy Ci nasz pakiet produkcyjny Komplete 14 Select o wartości 890 zł za darmo. Wybierz dowolną klawiaturę z serii A lub M32 i bez dodatkowych kosztów możesz połączyć ją z dziesiątkami inspirujących instrumentów, narzędzi do miksowania, pakietów dźwięków i efektów.


Uzyskaj Komplete 14 Select za darmo z interfejsami Komplete Audio

Nasze interfejsy Komplete Audio 1, 2 lub 6 umożliwiają nagrywanie dźwięku w dowolnym miejscu w jakości studyjnej. A kupując jeden z nich podczas Cyber Season, otrzymasz nasz pakiet oprogramowania Komplete 14 Select o wartości 890 zł całkowicie za darmo.


Pobierz darmowy zestaw instrumentów i narzędzi do miksowania

Pobierz darmowy Komplete Start zawierający zupełnie nową wtyczkę Ozone 11 EQ wraz z hybrydowymi/analogowymi brzmieniami Hypha, autentyczną irlandzką harfą, tradycyjnym chińskim Yangqin i wieloma innymi. Pakiet zawiera tysiące studyjnej jakości pętli, sampli, efektów i instrumentów, a wszystko to całkowicie za darmo!