Odbierz SSL Booster Pack za darmo przy zakupie interfejsu SSL 2 i SSL 2+

SSL BOOSTER PACK

SSL Booster Pack zawiera 3 najpotężniejsze wtyczki SSL – Guitarstrip, X-Saturator i FlexVerb.

GUITARSTRIP 

SSL Guitarstrip to nowy procesor do gitar elektrycznych, akustycznych i basowych. Wyposażony w dwie klasyczne emulacje analogowych przetworników – wzmacniacz gitarowy i wzmacniacz basowy – SSL Guitarstrip zawiera również łatwy w użyciu kompresor z automatycznym wzmocnieniem, korektor kształtu i moduł korekcji fazy.

X-SATURATOR

X-Saturator zapewnia oszałamiający zakres efektów zniekształceń w stylu analogowym. Jest to emulacja obwodu analogowego, która wprowadza zniekształcenia 2. rzędu w stylu lampowym lub 3. rzędu w stylu tranzystorowym lub mieszankę tych dwóch. Przy niskich ustawieniach zniekształcenia są łagodne i mogą dodawać delikatne ocieplenie, aby pomóc instrumentom ładnie osadzić się w miksie lub dodać trochę dodatkowej krawędzi, aby pomóc instrumentom przeciąć miks. Wraz ze wzrostem poziomu wysterowania wzrasta również poziom zniekształceń, aż przy wysokich poziomach wysterowania pojawiają się silne zniekształcenia.

FlexVerb

FlexVerb to w pełni funkcjonalna i niezwykle wszechstronna wtyczka pogłosowa SSL zaprojektowana w celu zapewnienia profesjonalnego brzmienia gotowego do miksowania w szybki i intuicyjny sposób. Wszechstronny interfejs FlexVerb z podziałem na wczesne i późne odbicia pozwala na dodanie naturalnego ciała i tonu różnych wczesnych odbić w pomieszczeniu, uzupełnionych bogactwem różnorodnych opcji ogona pogłosu.