Studiologic z UVI Digital Synsations!

Studiologic z dumą ogłasza nową promocję z UVI! Kupując kontroler SL88 Grand, SL88 Studio, SL73 Studio, SL Mixface, Numa Compact 2, Numa Compact 2x, otrzymujesz bezpłatną kopię Digital Synsations. Jeśli szukasz nowego spojrzenia na dźwięk z lat 90-tych lub po prostu nowych inspiracji klasycznymi syntezatorami, to nie szukaj dalej.

Jak wziąć udział w promocji?

Zarejestruj swój SL88 Grand, SL88 Studio, SL73 Studio, SL Mixface, Numa Compact 2 lub Numa Compact 2x TUTAJ, aby otrzymać kupon.
Pobierz UVI Portal i wpisz kod kuponu, aby korzystać z Digital Synsations na UVI Workstation.

Promocja jest ważna od 1 kwietnia.

Odwiedź stronę internetową UVI, na której znajdziesz również dźwięki demo.

Nowa generacja

Pod koniec lat 80-tych i na początku lat 90-tych krajobraz syntezatorów zaczął się zmieniać. W sklepach, na płytach i na scenie pojawiła się nowa generacja klawiatur; klawiatury te oferowały niesamowite jak na owe czasy funkcje; masywną polifonię, rozbudowane wbudowane sekwencery i pamięć wzorów, wymienną pamięć i efekty cyfrowe.

Masywna biblioteka patchy

Możliwości kilku z tych klasyków stały się inspiracją dla Digital Synsations. Digital Synsations zawiera ponad 500 łatek zaprogramowanych przez ekspertów na w pełni odrestaurowanych instrumentach: Yamaha SY77, Korg M1, Roland D50 i Ensoniq VFX’ używanych przez wielu wspaniałych artystów, w tym Depeche Mode, The Cure, Pet Shop Boys, Vangelis, Brian Eno, Toto, 808 State, Jean Michael Jarre i innych.

Nieskazitelne dźwięki z zaawansowaną edycją

Każda niestandardowa łatka jest wielokrotnie samplowana przy użyciu sprzętu najwyższej klasy i edytowana do perfekcji. W połączeniu z UVI Engine, oddają one prawdziwy charakter tych klasycznych syntezatorów ze wszystkimi szczegółami. Co więcej, otrzymujesz je w niezwykle łatwym w użyciu i szybkim w edycji środowisku z wszystkimi funkcjami, których oczekujesz od nowoczesnego instrumentu wirtualnego.