Genelec Days w Music Center

Zapraszamy na prezentację monitorów studyjnych Genelec w Music Center!

Kiedy? 18-19.05.2022

Gdzie? Sklep Music Center, ul. Sienkiewicza 59, 90-009 Łódź

Do waszej dyspozycji będą monitory odsłuchowe Genelec z serii Smart Active i The Ones wyposażone w technologię SAM oraz niezbędny do ich kalibracji system GLM SET.

O godzinie 16:00 rozpoczynamy część teoretyczną – godzinny panel na temat unikalnej technologii SAM, gdzie monitor odsłuchowy Genelec dopasowuje automatycznie dźwięk do wielkości pomieszczenia. Jest to jedyny w swoim rodzaju, najlepszy na świecie system kalibracji monitorów studyjnych. Przyjdź, wypróbuj i zobacz, co możesz uzyskać! Panel przeprowadzony będzie przez certyfikowanego przedstawiciela firmy Genelec, który odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Druga część wydarzenia to odsłuch indywidualny, gdzie zaprosimy Cię do pomieszczenia odsłuchowego na testy monitorów studyjnych Gelenec. Z uwagi na konieczność przebywania w strefie „sweet spot” głośnika, w odsłuchu mogą brać tylko dwie osoby jednocześnie. Prowadzimy zapisy mailowe na indywidualne odsłuchy, które odbędą się w czasie trwania wydarzenia Genelec Days 18-19.05 w godzinach 12:00 – 18:00.

Napisz na adres [email protected], podaj preferowaną godzinę i umów się na odsłuch monitorów studyjnych Gelenec z technologią SAM już teraz!

Zapraszamy!

Kliknij w przycisk poniżej i zaznacz swoją obecność w wydarzeniu na Facebooku:

Zobacz monitory Genelec dostępne w naszej ofercie: