Shure SLXD24E/SM58
Przejdź do sekcji Opinie
Przejdź do pełnego opisu
szt.
Dostępność:
dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Dlaczego warto
Kluczowe cechy
  • Nieskazitelny, 24-bitowy dźwięk cyfrowy - Pełne pasmo przenoszenia (20 Hz - 20 kHz) i ogromny zakres dynamiki (>120 dB) zapewniają studyjną jakość dźwięku na scenie.
Dla kogo
Polecamy system Shure SLXD24E/SM58 szczególnie:
Najczęściej zadawane pytania
Czy system cyfrowy SLX-D brzmi lepiej niż analogowy BLX?
Czy odczuwalne jest opóźnienie (latencja) w sygnale cyfrowym?
Czy mogę w przyszłości wymienić kapsułę SM58 na inną?
Tak. Nadajnik ręczny SLXD2 posiada standardowy, wymienny gwint Shure. Oznacza to, że możesz w dowolnym momencie dokupić i zamontować inne legendarne kapsuły, takie jak Beta 58A, Beta 87A czy KSM8.
Specyfikacja techniczna
  • Typ systemu: Cyfrowy, jednokanałowy, wokalny
  • Jakość audio: 24-bit / 48 kHz