Poznaj iZotope RX 10

Stworzony dla twórców treści i domowych studiów, iZotope RX Elements to przyjazny dla budżetu zestaw narzędzi do redukcji szumów i naprawy dźwięku, zasilany światowej klasy technologią. Repair Assistant usprawnia te same narzędzia, których używają profesjonaliści, aby szybko naprawić typowe problemy audio.

RX 10 Standard to kompletny zestaw narzędzi do oczyszczania dźwięku w muzyce i postprodukcji. Od automatycznego usuwania szumów za pomocą inteligentnej wtyczki Repair Assistant w DAW do chirurgicznego równoważenia miksów stereo za pomocą Music Rebalance, RX 10 zapewnia pierwszą pomoc i kreatywne narzędzia w tym samym czasie.

RX 10 Advanced to wielokrotnie nagradzany pakiet do naprawy dźwięku, któremu zaufali czołowi inżynierowie postprodukcji, aby szybko i niezawodnie przygotować nagrany dźwięk do profesjonalnego wydania. Nawigacja według mowy, ponowna synteza brakujących częstotliwości i wiele więcej – z obsługą wielokanałową Dolby Atmos 7.1.2.

Pakiet RX Post Production Suite 7 zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do poprawy i naprawy zaszumionych nagrań, edycji dialogów i miksowania dźwięku. Ożyw historie dzięki przełomowym rozwiązaniom programowym – RX 10 Advanced, Dialogue Match, Insight 2, pogłosy Symphony 3D i Stratus 3D firmy Exponential Audio i inne.

Zobacz iZotope RX10 w akcji:

Jak usunąć cyfrowe kliknięcia i dźwięki z nagrania

Jeśli miksujesz audio, napotkasz denerwujące kliknięcia i popy. Gwarantuję to. Większość kliknięć, na które się natkniesz, ma charakter cyfrowy. Często powodowane przez problemy z synchronizacją, cyfrowe kliknięcia pojawiają się nawet w najdroższych nagraniach studyjnych.

Jak usunąć szumy otoczenia z nagrań dialogowych

Niewiele rzeczy może być tak rozpraszających jak szumy otoczenia. Niezależnie od tego, czy musisz wyczyścić podkład głosowy do materiałów wideo, dialog nagrany na planie filmowym, czy też produkujesz podcast w domu, oto kilka sposobów na usunięcie szumu otoczenia z nagrania.

Posiadasz Izotope RX Post Production Suite 6? Sprawdź dlaczego warto upgrade’ować pakiet RX Post Production Suite 7!